Problemy z dźwiękiem


(Paulinka Buziaczek15) #1

Witajcie :slight_smile:

Mam problem.... Niedawno miałam formata .... zainstalowałam wszystkie sterowniki ale nie mam dżwięku :-x tzn... niby jest a niby nie ma... słychać go w jednym głośniku a z reszty są takie syczenia... Dźwięk wydaje się być odtwarzany, ale nic nie słychać... tak jakby dzwięk byłt zniekształcony lub trzeszczący. Z jakiej to przyczyny?? i jak go naprawić:frowning:


(Qbek50) #2

spradź kable czy dobrze są podłączone. Być może się poluzowały 8)


(Tomek Zamlynny) #3

czy karta dzwiekowa jest zintegrowana z płytą główna??


(Paulinka Buziaczek15) #4

No niestety co do tych kabli to nie… one nie maja nic wspólnego z tym… :frowning: a o co chodzi z tym, czy karta dzwiekowa jest zintegrowana z płytą główna??"


(El Presidento) #5

A moze przeinstaluj sterówniki, usun je i zainstaluj jescze raz mi sie tak czasami zdarza :slight_smile:


(Monczkin) #6

czy jest “onboard” - na pokładzie - czy jest częścią płyty głównej, czy masz kartkę muzyczną jako osobny podzespół


(Makaryna20) #7

To na pewno wina sterowników, a przynajmniej jak tak miałam :smiley: i nawet jesli sa to te dołaczone do płyty głownej czy karty nie zawsze musza pasowac. Aha jesli to nie pomoze to czasem po prostu jest wyciszony na maxa głos i nic nie słychać wiec sprawdz regulację głosności. Ostatnia z mozliwych to jakis wirusik albo robaeczek emitujący dzwięki i trzaski ale wtedy byłoby coś słychać :lol: Powodzenia mam nadzieje ze pomogłam;)


(Paulinka Buziaczek15) #8

hehe już mi działają:D i nie o to chodziło ale dziekuje za rady… poprostu grał głosni :smiley: k ten który nie powinien grać bo on gra tylko jak DVD gra:) :****