Problemy z filmami w grach

Witam! posiadam windows XP+sp2 \ mocny komputer spełniajacy wymagania gier. I mam problem typu: gry chodzą ok, natomiast filmiki do gier się przycinają. Np. Ostatnio zakupiłem Colina Dirta i mam problem, że nie moge obejrzec filmu bo rwie sie dzwiek, i sie wiesza ten film (intro i inne). Zdaza sie to tez w innych grach. Przeinstalowalem system. Wszystko default dodalem tylko service pack. 0 kodeków (tylko cyberlink power dvd i nvidia pure video). Szukalem cos po internecie ale nie znalazlem. Czy ktos zna rozwiazanie ??. Z góry dziękuje za odp. (napisalem kilka dni temu maila do polskiego wydawcy gry jednak do dzis nie otrzymalem odpowiedzi). Jednak to moze nie pomoc bo zdaza sie to tez w innych grach. Moze trzeba jakis kodek ? jednak na plycie nic nie ma.

Złączono Posta : 13.10.2007 (Sob) 20:49

Witam ponownie. Widze nikt nie wie. Ja już wiem :slight_smile: dostałem maila od supportu. Sprawa wygląda tak, że gra nie obsługuje zintegrowanych kart muzycznych. Ja w celu zaoszczędzenia miejsca korzystalem ze zintegrowanej . Zaraz pewnie ktos powie ze to smiech na sali. Ale karta na plycie glownej jest wystarczajaca do 5.1. Juz przelozylem ze starego kompa audigy. I problem rzeczywiscie sie skonczyl. Tak ze jak kogos dopadnie to co mnie juz bedzie wiedzial ;). Nie wspomne ze w pliku readme bylo pisane o tym. Ale nie chcialo mi sie czytac :slight_smile: