Problemy z firefox obciążenie procka+zakladki?

czy wy tez macie problemy tego typu co ja w pewnym momencie

(okolo 1h po włączeniu) mozilla zaczyna obciążać procesor do maximum czym to może być spowodowane jeżeli nie mam żadnego wirusa skanowałem nod32 na maxa zaktualizowanym + spybothem :o proszę o pomoc :slight_smile:

ten sam problem zaobserwowałem na wielu komputerach :),ale naszczęście ponowne włączenie rozwiązuje problem na jakiś czas ;]

Witam.

Właśnie takie skizy sie i u mnie dzieją.

A czy ktoś z was może ma takie coś ze po jakimś czasie mozilla wraca do stanu w jakim sie ją pobrało,taż.wygląd zakładki itd.

U mnie tak się dzieje co jakiś czas i jak sobie nie zapisze zakładek to szlak je trafia i potem muszę wszystko robić i wpisywać odnowa.

Co można z tym zrobić i gdzie ewentualnie to sie przestawia żeby sie to nie kasowało.

No właśnie na jakiś czas ;/ a dlaczego takie coś jest mnie to denerwuje heeh nie mam zamiaru wyłączać stron które mam otwarte i z nich korzystam

Złączono Posta : 18.04.2007 (Sro) 22:38

Miałem problem z zakładkami i jakiś czas temu ale przestało mi sie to powtarzać odpukać żebym znowu nie miał ale hasła za to tracę które zapamiętałem w przeglondarce

hehehhe ja nie mam takich problemów mi firefox praktycznie cały dzionek dział bez zawiechy chociaż ma tylko 256 ramu :D:D:D:)::):stuck_out_tongue:

heheheh dziwne

Pauul nazwij temat konkretnie.