Problemy z ForceWare

Mam grafe Galaxy GeForce 7600GS DDR3, monitor Samsung SyncMaster 795DF.

Na sterownikach ForceWare poniżej poniżej serii 1xx.xxx wszystko jest OK, maksymalna rozdzielczość jest taka jaką oferuje monitor (1600x1200), jest tylko jeden szkopuł. Otóż kiedy wymuszę w sterownikach używanie AA, AF itd. to działają one tylko do 2-3 uruchomień byle jakiej gry, potem po prostu sie wyłączają i dopiero po restarcie działają znowu.

Próbowałem najnowszego Forceware, tutaj problem znika, ale pojawiają się 2 inne:

Nie moge ustawić maksymalnej rozdzielczości 1600x1200, zamiast tego jest jakaś dziwaczna 1680x1024.

Po drugie, w starych sterach dawało się ustawić profil tych wodotrysków AA itp. i przydzielić do niego kilka aplikacji, czyli np. jeśli chciałem w jakieś grupie aplikacji zmienić jakąś opcję to po prostu zmieniałem ją RAZ w profilu i OK, tutaj nie znalazłem tych opcji, można jedynie globalnie zmieniać ustawienia, bądź dla każdej aplikacji osobno.

2 problemy vs. 1 problem, dlatego teraz mam stare stery z serii 9x.xx.

Czy jakaś wersja sterowników nie ma żadnego z tych problemów?

Jak zwykle obowiązuje w doborze steru metoda prób i błędów - wybierasz najlepszy i na nim pracujesz.

Zasada kolejna, do odpowiedniego typu karty zalecana jest odpowiednia wersja steru, tu do tej karty raczej seria 9…, ale patrz wyżej.

Która jednak ma buga. Raczej to jest za mało, żeby przy tej wersji pozostał…

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.