Problemy z gadu gadu 8 - archiwum

Witaj forumowiczów. Mój problem dotyczy gadu gadu 8,a dokładniej archiwum. Otóż dzisiaj rano włączyłam gadu i otworzył mi się menażer profili (na moim kompie jest również konto mojej siostry),wybrałam swój profil i wyświetlił się komunikat o błędzie ‘‘profil jest uszkodzony’’. Spróbowałam jeszcze raz,wpisałam swoje dane (numer gadu,hasło,nazwa profilu) ale zniknęło mi całkiem archiwum ;( Nie wiem co mam robić. Próbowałam przywracać system,ale jest nadal to samo.W trybie awaryjnym również nie mam archiuwm. Bardzo mi na tym zależy,miałam je od ponad dwóch lat i bardzo boli mnie strata tylu danych. Proszę Was gorąco o pomoc.Będę bardzo wdzięczna,strasznie mi na tym zależy.Dziękuję z góry!

Użyj programu archive.db Tools, powinno pomóc

http://mortka.pl/

Dziękuję za poradę,ale nadal nic z tego.Archiwum mi zupełnie wcięło :frowning:

Jeżeli tym programem nie otworzysz archiwum to już nic innego nie zrobisz…

Ten program powinien otworzyć Ci plik archive.db, bo ten plik właśnie to archiwum…

jeżeli ten program nie znajduje Ci pliku to weź ręcznie otwórz w tym programie…

plik mógł się usunąć lub po prostu uszkodzić, ale nawet jak się uszkodził to ten program odczyta część archiwum

Witam,przepraszam za tak późny post,ale nie miałam dostępu do neta. ‘‘rradek21’’-dziękuję Ci za pomoc,chciałam otworzyć archiwum zaraz po tym jak zrobiłam przywracanie systemu mojemu komputerowi,w nadziei,że otworzę przywrócone archiwum.Ale w plikach systemowych archiwum nie było i nie udało mi się go później przywrócić.No trudno,dwa lata przepadły.Ale dziękuję Ci za pomoc i niech te rady służą i innym.Jeszcze raz dzięki :smiley: