Problemy z głosem

Siemka mam wielki problem z głosem w moim komputerze.Kiedyś przywróciłem system bo miałem jakiś “Krytyczny update”.I od tamtego czasu jak przywróciłem system nie mam głosu pomóżcie.

Windows 7

A próbowałeś zainstalować sterowniki do głosu od nowa ? może ci nie przywróciło ich.

Dobra

Dodane 07.07.2011 (Cz) 12:22

A pomógł by ktoś te sterowniki wyszukać mam Płytę Główną Asus M2N4-SLI Plissss… ![-o<

Sterowniki audio :

http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-AC9 … 21169.html

Nie pomogło niestety.

Jest też taki mały sposób i może zadziała. Otóż mam stary komputer (posiada sterowniki Realteka AC97) i czasami jak bratu głos nie działa to robię tak (w przypadku win7 opisze) klikam na Mój komputer->Właściwości->Menadżer urządzeń->Kontrolery dźwięku, wideo i gier-> i tu wybieram dana kartę dźwiękową (w moim przypadku jest to ATi Hight Definiction Audio Device) i biorę wyłącz potem restartuje komputer i ponownie wchodze w Kontroler dźwięku i włączam to urządzenie i też ponowny restart, ale przy uruchomianiu ponowie głos się pojawia.

Sprawdź może to pomoże

A masz znak zapytania lub wykrzyknik przy sprzęcie w menadżerze urządzeń ? lub jeśli jest to osobna karta dźwiękowa nie zintegrowana to zobaczyć czy jest podpięta chyba że masz komputer na gwarancji to odradzam sprawdzenia. Też sprawdzałeś czy masz podpięty kabel od głośników w dobry slot z tyłu komputera

Tak wszystko mam dobże ja mam w Płycie głównej urządzienia audio i nie mam żadnego problemu.