Problemy z głośnością na samsungu u600 :o

witam mam ten telefon dość długo i gdy słucham muzyki to dla mnie odtwarza od za cicho (słucham na głośniku)

czy ktoś zna jakiś sposób na to aby grał głośniej (program albo co kolwiek)i chciał bym aby bteż było napisane krok po kroku co mam robić bo raczej się na tym nie znam:)

proszę o szybką odpowiedz :smiley:

Ogólnie, większość Samsungów ma ten problem - sam korzystam z F250 - też jest cichy, na szczęście ja nie słucham muzyki - a jak ktoś dzwoni w mieście to mam wibracje :wink:

W internecie są poradniki na podgłaśnianie telefonów, jednak nie jest to na wszystkie telefony tutaj jest, jednak pamiętaj, że głośnik od zbytniego podgłośnienia może się zepsuć - nie jest przystosowany do takiej głośności (szkoda, że nie ma dwóch głośników jak np. w Nokii 5200, SE k550i :wink: )

dzięki znalazłem program do podgłaśniania muzyki na samsunga . Powinien działać na wszystkie samsungi :smiley:

nawet jasli głosnik mi sie spali to i tak nie bede tego załować bo samsung to porażka :oops: rozpada mi się w nim obudowa ,wypadł mi joystick , łatwo nię rysuje ekran a ekran kosztuje 180 zl a obudowa też ponoć duzo :oops:

Hehe, ja narazie nie kombinuje - poczekam, aż dotykowe będą tanie, wtedy sobie takiego sprawię a z samsungiem będę mógł się pobawić :wink: