Problemy z grą Icy Tower na www.nk.pl

Witam,

otóż mam problem z grą Icy Tower. Otóż pojedynki wczytują mi się w nieskończoność,

jest napisane load’ed i można czekać godzinami i nic, a czasem nawet nie ma wczytywania

tylko zwykły obrazek i nic się nie ładuję. Sprawdzałem u koleżanki na komputerze. Ona

grała pojedynek, potem się wylogowała, ja się zalogowałem u niej i problem nadal

występuję. Także nie otrzymuję odznaczeń typu: Kolekcjoner Kombosów i Na Dachu Świata,

a gram w to już dosyć długo. Mój wynik to 18000+. Także wiem, że więcej moich znajomych

gra w tą grę, a na pasku z lewej strony ich nie ma. Napisałem do nk.pl, ale ich 48 godzin coś

się przeciąga :confused: Może wy macie jakieś pomysły. Myślę, że problem jest jakoś w moim koncie…

Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Miachu555.

Przepraszam, ze pisze w twoim temacie.

Ja mam dokładnie to samo. Właśnie pisze do supportu nk i będę czekał na odp.

Moja siostra i mama nie maja tego problemu :expressionless:

Edit#

Wysłałem wiadomość do NK Support

Witam, mam problem z jedną grą na NK. Otóż chodzi o to ze nie działają mi pojedynki w grze Icy Tower. Wczytują się [Pobieranie Pojedynków], gdy się skończy pisze [Loaded!], a niczego nie ma. Na koncie mojej siostry na tym samym komputerze wszystko działa. Ona

grała pojedynek, potem się wylogowała, ja się zalogowałem ponownie na moje konto i problem nadal występuję. Po za tym sprawdziłem ilu moich znajomych grało w ta grę wyświetliło mi 56 osób, a w grze jest tylko 20. Używam najnowszej wersji Mozilli Firefox oraz Internet Explorer 7. Moj system operacyjny to Windows Vista lecz od 4 sierpnia będę korzystał z Windows XP Professional.

ja tesz tak mialen i okazało sie że javi nie mialem i zajnstalowalem i chodzilo

Nie tesz tylko też.

Zobaczę po południu teraz jadę nad morze, bo chyba Javy nie instalowałem po formatowaniu kompa. Ale dziwne ze u mnie nie działa a u siostry tak.

A siora ma inny komp możlive że ona ma jave

Dodane 13.07.2010 (Wt) 14:35

download

tutaj spokojnie pobierz sobie jave i zobacz

Dodane 13.07.2010 (Wt) 14:35

http://www.java.com/pl/download/

Z tego samego wchodziłem :x

Właśnie instaluje Javę (linka znalem nie musiałeś mi dawać)…

Rezultat ? Nie pomogło…

Najfajniejsze jest to, ze poczta mi nie działa :o

miachu555 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Właśnie, jeżeli możesz to zmień temat na; Problem z pojedynkiem w Icy Tower na NK lub coś w tym stylu.

Oczywiście NK nie ma czasu by odpisać mi na jedna wiadomość.

Jeśli ktoś umie rozwiązać lub sam rozwiązał ten problem to proszę o napisanie.

Dodane środa, 11 sierpnia 2010, 11:56

No więc tak.

Problem ze znajomymi już powinien się rozwiązać, ponieważ jest nowa wersja beta tej gry i już rozwiązano ten program.

Też miałem 21 znajomych, ale już mam 74 czy więcej.

Problem z pojedynkiem jest wykonany naszą winą. Jeżeli grałeś chociaż raz z Cheat Engine i nabiłeś 2000 schodek(czy coś tak) to pojedynki się blokują. Mi się odblokowały po zmienionej wersji Beta na nowszą dzięki czemu mogę grać dalej w IcyTower i mogę wreszcie grać pojedynek.

Jeżeli wam nie działa to nie wiem, musicie mieć błędy podane wyżej lub coś w tym stylu.