Problemy z grafika, komputer strasznie powoli otwiera strony

Witam wszystkich! Mam prosbe o pomoc! W moim komp prawdopodobnie padla plyta glówna ( tak mi powiedzial pewien fachowiec), wobec powyzszego zaproponowal mi swoja uzywana plyte ASUS P4V8X-X oraz karte graficzna (równiez uzywana) ASUS AH 4650HD. Stwierdzil ze ta karta jest duzo lepsza od mojej starej i ma 1Gb. Ok zgodzilem sie ! po przyniesieniu kompa do domu stwierdzilem ze jest jeszcze wolniejszy niz przedtem mój stary. Nie otrzymalem od niego zadnych plyt ze sterownikami, ani do karty graficznej, ani do plyty glównej. Po reklamacji u niego, stwierdzil ze wszystko jest ok i komp dziala dobrze!.Jak to mozliwe??? !!

zasilacz : 350W Logic

plyta glówna : P4V8X-X (chyba asus)

pamiec: 2GB

HDD: 500GB

system : Windows 7 Ultimate

To wszystko razem wogóle nie hula! !!

przegrzewa Ci się zapewnie coś sprawdź w programie HWmonitor. Jeżeli tam nie wykryję temperatury, to w biosie jeżeli nie to rękoma lub jakimś termomertrem. Jak stwierdzisz że się przegrzewa to wymien paste i wyczyść radiatory itp.

Prosze o pomoc :cry: ![-o<

Dziwisz się ? Ta płyta główna nie wspiera windowsa 7. Wgraj sobie xp i dopiero zobacz jak działa. Sterowniki są na stronie producenta.

Czy to jest mozliwe aby przyczyna tych problemów byla pasta?? dotykalem wszystkiego niz nie jest gorace, wentylator procesora czyscilem, ale pasty nie dawalem. A gdzie znajde ten program HWmonitor?

Kup jakąś pastę najlepiej zalman stg2 i ją nałóż.

Czy wy czytacie co ja piszę? Ta płyta główna nie wspiera windowsa 7 i nie będzie działać poprawnie

No to fajnie!! Nie mam XP , duzo slyszalem ze ten Windows 7 nie jest za dobry ale co mam teraz zrobic? Mialem przedtem XP jak kupilem kompa ale teraz po sformatowaniu dysków to mi nagral Windows 7 i to jakas wersje na chwile !!

Dodane 03.10.2011 (Pn) 16:06

To z tego co zrozumialem moim rozumem przedszkolaka, znaczy to ze ta plyta glówna i ten Win 7 nie beda ze zoba pracowac? czy tak? Trzeba zmienic Win na XP, posmarowac procesor pasta, i próbowac na nowo?

Dodane 03.10.2011 (Pn) 16:40

Wlaczylem program HWmonitor i sprawdzilem temp. plyta glówna : SYSTIN- max 32 C

CPUTIN- max 61 C

VTIN - max 11 C

procesor ST350041: assembly - max 32 C

Air Flow - max 32 C

karta graf.ATI Radeon HD AH 4650: TMPINO - max 38 C

Czy to sa dobre temp. ?

tak musisz zainstalować xp i wymienić pastę.