Problemy z grafika. Latajce paski na monitorze

Witam. Mam pewien problem. Kiedy gram w gre np Test Drive wyskakuja po jakims czasie małe paseczki które migaja na całym monitorze.Kiedy wyłacząte ta gre dalej sie tak dzieje. Jaka jest tego przyczyna?(nie na wszystkich grach tak sie robi).prosze o pomoc.pozdrawiam

Jaką posiadasz kartę graficzną ?

Być może karta się przegrzewa.

Jakie masz na karcie graficznej chłodzenie ? Aktywne, czy pasywne ? Jeżeli aktywne, to sprawdź, czy wentylatorek działa.

karta geforce 8600gt chłodzenie aktywne.wentylatorek chodzi ale czesto musze go rozruszac reka,ale zawsze robie to odrazu przywłaczaniu komputera.

Być może to wina nieodpowiedniego sterownika karty graficznej.

Pobierz i zainstaluj ForceWare 163.75.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/). Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Honkisz , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

seba86mu a czemu mam zainstalowac ten starszy sterownik?mam 175.19 to nie dobry?

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki, jakie wydała NVIDIA. Wiedz, że ten sterownik został stworzony z myślą o najnowszych kartach graficznych.

Starsze układy graficzne mogą pracować niestabilnie na najnowszych sterownikach.

Twoja karta graficzna do najnowszych nie należy, więc zainstaluj sterownik z okresu, kiedy to właśnie sterowniki pisane były jeszcze również pod GF8600GT. Najlepszym według mnie będzie ForceWare 163.75.