Problemy z grafika

Witam,
wczorajszego wieczoru bez powodu dostałem laggów w każdej grze (o dziwo na najprostsza zacina sie najmocniej). Przeglądarka działa podobnie co wcześniej.
Ostatnio musiałem wielokrotnie resetować kompa przez wyłączający si
ę monitor, ale już ten problem rozwiązałem. Przeinstalowałem stery do karty graficznej.
Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Dodając to nie działają mi prostsze gry + Smte. A taki For Honor, który ma większe wymagania działa poprawnie. Nie wiem czy ma to jakąś różnice, że są przez steama?

Generalnie zauważyłem też drugą rzecz.
A mianowicie odpalając komputer nie widzę tego startowego znaku windows. Dopiero po jakimś czasie pojawia się menu do wpisania hasła na odpowiednie konto. Rozpoznaje to po charakterystycznym dźwięku, bo żeby się pokazało muszę włączyć i wyłączyć komputer.

Problemy mogły mieć swoje źródło od paru tygodni, bo tyle miałem problem z niewłączającym się przy starcie i gasnącym w trakcie grania monitorem. I Jedyną metodą by zaczął znowu działać by częste restarty, dlatego zastanawiam się czy nie mógł się uszkodzić. Pomocna była zmiana kabla VGA do monitora, która rozwiązała problem (ostatnio kabel ten zmieniałem pół roku temu), ale powstały te nowe z kolei.

Skan zrobiłem i wirusy usunąłem Malwarebytes. Zrobiłem też te wyszukiwanie uszkodzonych plików systemowych no i niby wyszło, że jakieś są i nie da się ich naprawić. Chciałem uruchomić system naprawy Windows (włączał mi się czasem po częstych restartach), ale nie wiem jak to zrobić, a częste restartowanie nic nie daje bo nie widzę i tak tych rzeczy, które pokazują się na początku włączania komputera.
Format planuję ale to za 2 tyg bo wyjadę i nie będzie miał kto tego wszystkiego poinstalować na nowo. Tylko obawiam sie czy on się uda skoro nie widzę tych rzeczy na początku włączania się windowsa :confused: