Problemy z grami a może z kompem

Mam kłopot z różnymi grami raz idą szybko raz wolno i nie wiem o co chodzi. Mam sprzęt AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+ 2.69GHz 2,00GB RAM grafika NVIDIA GeFORCE 9400GT. Dodam też że przy niektórych grach podczas instalacji wyskakują mi jakieś błędy. Proszę o jakąś pomoc z góry dzięki.

dodaj jeszcze, jaki masz system ;]

może to wina tego, że albo masz źle poustawiane, albo za stare gry chcesz odpalić i wtedy za szybko leci. na to, że za wolno, to poustawiaj coś w grach, bo to może dlatego, że za wolny komp masz do danej gry ; ))

Jeśli chodzi o system to mam Windows XP Home Edition 32bit

SP3 zainstalowany? Powiedz też o jakie gry chodzi oraz na jakich ustawieniach grasz.

Mam SP2 jeśli chodzi o gry to różne np FRONTLINES FUEL OF WAR albo taka słaba gra która powinna chodzić bez problemów to Postal 2

dobrze by było, żebyś napisał jaka gra z tych jak chodzi (wolniej/szybciej)np

Postal 2 za szybko - zwiększ na max ustawienia graficzne ^^

FFOW za wolno - zmniejsz detale-może to jest powodem. jeśli to chodzi za szybko, zwiększ

taka zabawa głupiego, ale może od tego to zależy

doinstaluj jeszcze SP3

tak właśnie Postal 2 chodzi za szybko a po chwili normalnie a jeśli chodzi o Frontline Full Of War to się muli i przycina. SP3 już mam.

Dodane 22.02.2009 (N) 19:41

bawiłem się ustawieniami gier ale to nic nie daje. Może jakieś inne pomysły?

no to zmniejsz mu detale jak muli ;] za ładną grafę chcesz mieć ^^

ok jeszcze jedno czy może to być id tego że nie mam dysku sata bo jak kupowałem kompa to dysk włożyłem swój stary?

hmm od dysku to raczej nie powinno zależeć, jeśli wszystko inne działa normalnie

Masz za słabą k. graficzną. Jest to dość cienką grafika, a Frontline nie ma małych wymagań. Zmień GPU a będzie gitez :slight_smile:

jak gram w postala 2 to łapie takiego speeda że nieraz nie wiem gdzie jestem. A FFOW odinstalowałem bo nie da sie grać co chwile wyskakuje raport o błędach i wychodzi z gry. Już nie wiem co robić a formatowanie nic nie daje już próbowałem. Jak instaluje jakieś gry też wyskakują błędy. Czuje że kupiłem bubla może młotek i przecinak coś pomoże??

Dodane 22.02.2009 (N) 20:35

nie wiem czy karta NVidia GeFORCE 9400GT 512M jest taka słaba! !!

fanatyk26 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Seria 9*** to po prostu 8*** o inne nazwie :wink: Jedyna dobra karta z tej serii to 9800GTX :]

a czy jest możliwe że gry będą się muliły z powodu złego zasilacza?

chyba niezbyt ;] jakby zasilacz był kiszny, to by Ci się komp resetował/nie odpalał

Właśnie na sekundę pojawiało się niebieskie tło i się restartował. Ale już wymieniłem zasilacz z 400watt na 350watt i zobaczę co dalej będzie się działo. Ale gry się tną dalej.

Zainstaluj program Dual Core Optimizer to powinno rozwiązać problem!

Link:

http://www.idg.pl/ftp/pc_11368/AMD.Dual … izer…html

lub

http://www.programosy.pl/program,amd-du … mizer.html

Daj znać czy to pomogło. :slight_smile:

eee z mocniejszego na słabszy ? coś mi tu nie gra Oo nie przypadkiem na 450W ?

Zainstalowałem ten program Dual Core Optimizer i dalej to samo komp mi się resetuje i wyświetla raport że System odzyskał sprawność po poważnym błędzie. A co do gier to dalej się tną. :frowning: