Problemy z grami i ogladaniem filmow

(zgredzio) #1

Mam problem z grami i filmami.Juz kilka gier instalowalem i w zadna jeszcze nie zagralem.Wczesnie dzialaly (niedawno instalowalem system ponownie).Nie wiem dlaczego.

A filmy sie tna,a wczesniej tez dobrze dzialaly,chociaz nie byly najlepszej jakosci.Moze ktos wie,co zrobic? :frowning:

(Ford Fokus) #2

jakie gry i co sie z nimi dzieje [error, powr贸t do pulpitu itp.] do film贸w zainstaluj kodeki :lol:

(bartus2003) #3

a czy nie zmieniles service packa?? Kolega mial podobny problem po Wgraniu SP2

(:: MARIO ::) #4

a jak tam sprzecik, nic mu niedolega aby ?

(system) #5

Wida膰 brakuje jaki艣 komponent贸w, kt贸re mia艂e艣 wcze艣niej w systemie. Sprawd藕, czy np. nie zapomnia艂e艣 uaktualni膰 DirectX, poniewa偶 ten komponent odpowiada nie tylko za wy艣wietlanie gier, ale tak偶e dzia艂anie prawid艂owe player贸w!

(Bad Boy 85) #6

Wi臋cej info Go艣ciu :?

(system) #7

Zgadzam si臋 :!:

(Damian) #8

Filmy: Proponuje paczk臋 kodek贸w - K-Lite Codec Pack 2.36 Full

Gry: Najnowszy DirectX 9.0c Redistributable

(Kuz5) #9

Je偶eli chodzi o kodeki do film贸w to polecam programik AVIcodec kt贸ry poka偶e ci jakie kodeki s膮 ci potrzebne.

(zgredzio) #10

Juz wczoraj zobaczylem cos,co mnie zdziwilo. Moj sprzet:celeron 640 mhz,192 ram,nividia riva tnt2.Przed ponowna instalacja,gdy chcialem zainstalowac jakas gre z gazety,gdzie jest opcja testuj,wyswietlalo sie,ze mam akcelerator 3d,a teraz pisze,ze nie ma.To wszystko przez to chyba.a do filmow mam ffdshow,mam jeszcze Directa 9.0c.

A co myslicie o tej ofercie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43131860 .Nie mam teraz kasy specjalnie,a zalezy mi na tym,zeby miala akcelerator 3d

(system) #11

Czy tu nie ma jaki艣 zgrzyt贸w?

(zgredzio) #12

wprawdzie moglem zainstalowac starego,ktory pasowalby do karty najlepiej,ale nie chcialo i sie szukac starego directa.a moze ktos wie,czemu tak sie stalo z akceleratorem??? :frowning: :cry: :-x :!: :!:

(system) #13

Z tego co wiem, to defaultowo, w systemie zainstalowana jest wersja, albo 7.0 lub 8.0, wi臋c sam musia艂e艣 doinstalowywa膰 najnowsz膮!

Mo偶na zrobi膰 na艂o偶enie systemu (20 minut) i powr贸ci stary directX!

Zobaczy膰 wtedy jak si臋 Riva b臋dzie sprawowa膰!

(zgredzio) #14

tylko jak to zrobic i czy nie bedzie negatywnych skutkow???

(Damian) #15

Zale偶y jaki masz system. Podaj.

Negatywne skutki mog膮 nast膮pi膰, jest mo偶liwo艣膰 偶e niekt贸re programy nie b臋d膮 dzia艂a膰.

Mo偶esz usun膮膰 Directa specjalnym Programem Po klikni臋ciu download wybierz Mirror2

(zgredzio) #16

Xp Pro :smiley:

(zgredzio) #17

xp pro