Problemy z grami na Radeonie 9550

Hej.Mój kolega ma problem z odpaleniem Tackmanii i CrashDay-a na Radeonie 9550.Gra odpala normalnie ale w przypadku trackmanii zawiesza się po 10min.Dzieje się to w ten sposób:

Gra ma 59 klatek podczas grania

-potem gra ma 1 zacięcie które jest prawie niezauważalne

  • a po kilku minutach zazwyczaj podczas ładowania się wyścigu zawiesza się na dobre i nic nie daje nawet Caps Lock nie działa i pomaga tylko restart

W przypadku CrashDay:

-Gra po 4 sekundach się zawiesza

Obniżenie detali nic nie daje efekt jest taki sam

Temperatury są w porządku nie przekraczają 60C

Myślę że winowajcami są sterowniki zainstalowałem odpowiednie takie jakie doradziliście mi (w temacie “Problem z 9550” ) więc wymieniłem je na stery specjalnie dla 9550 Omegi nic to nie daje.

Powiem że reszta gier chodzi dobrze na max detalach.Gry kiedyś chodziły na max ale teraz nie wiem dlaczego tak jest/.

Więc proszę o pomoc:

PS.Oto sprzęt:

AMD Sempron 2800+

ASUS K8N

ASUS 9550

Ram 512mb KingSton

Zasilacz - marka, model - podaj :stuck_out_tongue:

Logic 300W ale to nie ma chyba nic wspólnego.Nic nie podkręcane.

Logic ??? To nic dziwnego. na tym zasilaczu pali się wszystko sprawdź jeszcze czy nie masz złącza DVI spalonego. Z tym zasilaczem to nic niewiadomo.

Pozdrawiam

Piotrek W.

Jakoś komp ma 3 lata i działa bardzo dobrze

Nowy problem właśnie byłem u niego i uruchomiliśmy Trackmanie.Po 5 min chcialiśmy ją wyłączyć gre to komputer się zrestartował. To restarcie pokazał się raport o błedach a oto sygnatura błędu.

BCCode : 10000050 BCP1 : E3635248 BCP2 : 00000001 BCP3 : BF0CD004

BCP4 : 00000001 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 768_1

Co to oznacza może przegranie jakiegoś z podzespołów proszę o pomoc

Po takim czasie to nic dziwnego, że zasilacz się zaczyna wykańczać. Nie jestem na 100% pewien, ale sugeruje sprawdzenie komputera jakoś z innym zasilaczem.

Co prawda to też mogą być po prostu błędy w systemie już.

Masz racje miałem Modecom FEEL, a to samo co LOGIC i splił geforce FX 5200 i 5500 więc sprawdź na innej zasiłce

mi też komp chodził dobrze na codegenie 300W… to było jakieś 2 lata… potem już się nie chciał włączyć a jak się włączył to nie zasilał pewnych rzeczy (HDD, napędy czy też karta graficzna)

dla świętego spokoju… wymień go… choćby na fortron-a 350W za 40-50zł… bo jak spali się komp to pójdzie mobo i może coś jeszcze… lepiej wybulić teraz 50zł niż w przyszłości 300zł :slight_smile: