Problemy z grami w nokii 3510i

Hej.Czy ktos wie co trzeba zrobic,bo wgralem sobie gry do tel. nokia 3510i przez kabel,i mi sie teraz resetuje tel. jak chce wejsc w gry…jak wiecie co trzeba zrobic to dajcie znac…DZIEKI :slight_smile:

Moze te gry sa popsute i sprobuj wgrac inne :stuck_out_tongue:

Sprawdź status pamięci w telefonie to jest dość częsta przyczyna takiego zachowania telefonu. Wystarczy zrobić trochę porządku i wszystko będzie działać. Również inną przyczyną może być tak jak powiedział @SPEED1990 prawdopodobnie albo uszkodzona gierka albo też źle się wgrała spróbuj ja usunąć dla pewności wyłącz i włącz komórkę. Podłącz ponownie kabelek pod komórkę i wgraj tą gierkę. Ja dla pewności skanuje dane gierki przed wgraniem programem antywirusowym. Jeszcze inną przyczyną może być to że gierka nie jest dla tego telefonu ale to raczej wątpliwe.

  • ______________________

To jest wina tego ze wgralem zla gre,ale teraz nie moge jej usunac bo przez kabel nie moge chyba ze program jest zly…Oxygen Phone Manager II,to jest ten program. a przez telefon nie moge usunac bi sie nie da wogule wejsc do zadnej gry…i co powinienem zrobic…???moze trzeba inny kabel.Bo moj jest podlaczany pod Com…i nim sie chyba nie da…Pomozcie…

Podam najprostsze rozwiązanie problemu, które możesz zastosować ostatecznie. W telefonie masz taką opcję powrót do ustawień fabrycznych. Jak nic nie poradzisz to jedyne co ci pozostanie. Zgraj kontakty przez kabelek i włącz restart :(. To ostateczność i zawsze działa ale zrób to tylko wtedy gdy nie bedzie innych rozwiązań bo wtedy tracisz wszystkie ustawienia i musisz wszystko na nowo ustawiać.

  • __________________

Przez przywrocenie ustawien fabrycznych nie da sie usunac gier…dalej sie wylacza telefon…moze sa inne sposoby…???

U mnie przywrócenie ustawień fabrycznych pomogło może że w innym telefonie ale zadziałało i wymazało wszystko. Jeżeli ten sposób nie poskutkował może uda sztuczka z nadpisaniem tej samej gry na już zapisaną w telefonie. Niekiedy wystarczało podmienić nazwę ale to są sporadyczne przypadki lecz warto spróbować. Jeżeli to nie poskutkuje polecam skontaktować się z serwisem. Ostatnia deska ratunku.

  • __________________

A ile moze kosztowac taka naprawa Jakims komisie???zeby jakos usunac wszystkie gry…???

Program jest dobry ja usuwam bez problemu tym progsem.

Też mam nokie 3510i

Usun programem MobiMB :wink: