Problemy z grami w nokii 3510i

(Bartus Zsz) #1

Hej.Czy ktos wie co trzeba zrobic,bo wgralem sobie gry do tel. nokia 3510i przez kabel,i mi sie teraz resetuje tel. jak chce wejsc w gry...jak wiecie co trzeba zrobic to dajcie znac...DZIEKI :slight_smile:

(Romek1990) #2

Moze te gry sa popsute i sprobuj wgrac inne :stuck_out_tongue:

(Aik Infor) #3

Sprawd藕 status pami臋ci w telefonie to jest do艣膰 cz臋sta przyczyna takiego zachowania telefonu. Wystarczy zrobi膰 troch臋 porz膮dku i wszystko b臋dzie dzia艂a膰. R贸wnie偶 inn膮 przyczyn膮 mo偶e by膰 tak jak powiedzia艂 @SPEED1990 prawdopodobnie albo uszkodzona gierka albo te偶 藕le si臋 wgra艂a spr贸buj ja usun膮膰 dla pewno艣ci wy艂膮cz i w艂膮cz kom贸rk臋. Pod艂膮cz ponownie kabelek pod kom贸rk臋 i wgraj t膮 gierk臋. Ja dla pewno艣ci skanuje dane gierki przed wgraniem programem antywirusowym. Jeszcze inn膮 przyczyn膮 mo偶e by膰 to 偶e gierka nie jest dla tego telefonu ale to raczej w膮tpliwe.

• ______________________

(Bartus Zsz) #4

To jest wina tego ze wgralem zla gre,ale teraz nie moge jej usunac bo przez kabel nie moge chyba ze program jest zly....Oxygen Phone Manager II,to jest ten program. a przez telefon nie moge usunac bi sie nie da wogule wejsc do zadnej gry...i co powinienem zrobic...???moze trzeba inny kabel.Bo moj jest podlaczany pod Com...i nim sie chyba nie da....Pomozcie...

(Aik Infor) #5

Podam najprostsze rozwi膮zanie problemu, kt贸re mo偶esz zastosowa膰 ostatecznie. W telefonie masz tak膮 opcj臋 powr贸t do ustawie艅 fabrycznych. Jak nic nie poradzisz to jedyne co ci pozostanie. Zgraj kontakty przez kabelek i w艂膮cz restart :(. To ostateczno艣膰 i zawsze dzia艂a ale zr贸b to tylko wtedy gdy nie bedzie innych rozwi膮za艅 bo wtedy tracisz wszystkie ustawienia i musisz wszystko na nowo ustawia膰.

• __________________

(Bartus Zsz) #6

Przez przywrocenie ustawien fabrycznych nie da sie usunac gier...dalej sie wylacza telefon...moze sa inne sposoby....??????

(Aik Infor) #7

U mnie przywr贸cenie ustawie艅 fabrycznych pomog艂o mo偶e 偶e w innym telefonie ale zadzia艂a艂o i wymaza艂o wszystko. Je偶eli ten spos贸b nie poskutkowa艂 mo偶e uda sztuczka z nadpisaniem tej samej gry na ju偶 zapisan膮 w telefonie. Niekiedy wystarcza艂o podmieni膰 nazw臋 ale to s膮 sporadyczne przypadki lecz warto spr贸bowa膰. Je偶eli to nie poskutkuje polecam skontaktowa膰 si臋 z serwisem. Ostatnia deska ratunku.

• __________________

(Bartus Zsz) #8

A ile moze kosztowac taka naprawa Jakims komisie?????zeby jakos usunac wszystkie gry...????

(Tobiasz Fm) #9

Program jest dobry ja usuwam bez problemu tym progsem.

Te偶 mam nokie 3510i

(Chees) #10

Usun programem MobiMB :wink: