Problemy z grami

nie mam zadnej gry na komuterze niewiem czy morzna sciagac gry z Internetu a jesli tak to gdzie i co dalej niebardzo znam sie na komputerze slyszalem gdzies ze trzeba je ( Insalowac ) ale jak! !!

gry to się kolego ściąga ale z półek sklepowych w media markt albo empik a nie z internetu :slight_smile: po uprzednim zapłaceniu.

Ściąganie gier z internetu jest nielegalne więc na tym forum, skąd można pobierać takie gry nie uzyskasz informacji.

Najłatwiej, jak pójdziesz do sklepu, kupisz sobie grę, wsadzasz płytę i instalator sam się odpali, klikasz cały czas następne albo next czy coś i finish czy jak to leciało i gotowe :stuck_out_tongue:

Z internetu można ściągać gry freeware np. z dobrych programów

A jakby kolega nie trafił tam to proszę bardzo => http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=6&step=3 :stuck_out_tongue:

chyba, że demka a jak już się przekonasz to idziesz do sklepu i kupujesz full wersję, a jak instalować to w każdym pudełku jest instrukcja :slight_smile:

nie chodzi mi o robienie czegos nielegalnego jak w moim odczuciu sugieruje Pharah poprostu niesnam sie na komputerze a na gry ze sklepu mnie nie jest stac pozatym trzeba wiediec czy karzda gra bedzie dzialac an programie Vista

Na pudełku każdej gry jest napisane na jakich systemach operacyjnych działa.

mam jeszcze takie pytanie kolega porzyczyl mi gre ktura kupil z gazeta kaputerowa ( Splinter Cell ) i plyta jest bardzo porysowana i mi niedzala czy morzna cos zrobic rzeby ja odtworzyc

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

przepraszam za klopot dostouje sie do wskzuwek zwiazanych z tematem

Omg, przecież możesz sprawdzić na etykiecie płytki lub w tej gazetce, jaka jest licencja gry. Jeżeli jest napisane: “licencja - Freeware”, to oznacza, że możesz legalnie ściągnąć ją sobie z internetu. Jeśli jest inna licencja, to “niestety”, ale będziesz musiał kupić tę gazetkę z płytką. Pamiętaj: “kradzione nie tuczy”, a na “złodzieju czapka gore”

PS. Błagam, jeśli coś piszesz, to zerkaj od czasu, do czasu do słownika ortograficznego.

jak wpiszesz w google : gry online albo darmowe gry to tyle Ci tego wyskoczy że … np : http://www.krainagier.pl/ :slight_smile:

Człowieku, kup sobie słownik ortograficzny. A co do gier na kompa, na które Cię nie stać to opcji jest sporo np. cdaction, lub kolekcje klasyki (19,99zł). Nie kupisz paru paczek chipsów i będzie jak znalazł :slight_smile:

czy ktos morze wie jak przestawic klawiature na jezyk POLSKI bo moja pisze po niemicku, czy to zalerzy gdzi byla kupiona?

Jezioro.

Język możesz zmienić w panel sterownia > opcje regionalne i językowe. Mam nadzieje że o to chodziło, ciężko coś konkretnego zrozumieć z tego co “piszesz”.

dobrze że nie była kupowana w Tajlandi :smiley: ,bo byśmy się nie doczytali,dobrze też że Masz po niemicku robisz tylko przez nią trochę błęduw ,najwięcej błędów robią Chińskie klawiatury, jak się cieszę że Ty takiej nie masz :smiley: