Problemy z grami

(Ak5296578804) #1

nie mam zadnej gry na komuterze niewiem czy morzna sciagac gry z Internetu a jesli tak to gdzie i co dalej niebardzo znam sie na komputerze slyszalem gdzies ze trzeba je ( Insalowac ) ale jak! !!

(Technik Elektro) #2

gry to się kolego ściąga ale z półek sklepowych w media markt albo empik a nie z internetu :slight_smile: po uprzednim zapłaceniu.

(me@djohnsc) #3

Ściąganie gier z internetu jest nielegalne więc na tym forum, skąd można pobierać takie gry nie uzyskasz informacji.

Najłatwiej, jak pójdziesz do sklepu, kupisz sobie grę, wsadzasz płytę i instalator sam się odpali, klikasz cały czas następne albo next czy coś i finish czy jak to leciało i gotowe :stuck_out_tongue:

(Zwolan) #4

Z internetu można ściągać gry freeware np. z dobrych programów

(me@djohnsc) #5

A jakby kolega nie trafił tam to proszę bardzo => http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=6&step=3 :stuck_out_tongue:

(Yamaha503) #6

chyba, że demka a jak już się przekonasz to idziesz do sklepu i kupujesz full wersję, a jak instalować to w każdym pudełku jest instrukcja :slight_smile:

(Ak5296578804) #7

nie chodzi mi o robienie czegos nielegalnego jak w moim odczuciu sugieruje Pharah poprostu niesnam sie na komputerze a na gry ze sklepu mnie nie jest stac pozatym trzeba wiediec czy karzda gra bedzie dzialac an programie Vista

(Seba86mu) #8

Na pudełku każdej gry jest napisane na jakich systemach operacyjnych działa.

(Ak5296578804) #9

mam jeszcze takie pytanie kolega porzyczyl mi gre ktura kupil z gazeta kaputerowa ( Splinter Cell ) i plyta jest bardzo porysowana i mi niedzala czy morzna cos zrobic rzeby ja odtworzyc

(lazikar) #10

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Ak5296578804) #11

przepraszam za klopot dostouje sie do wskzuwek zwiazanych z tematem

(system) #12

Omg, przecież możesz sprawdzić na etykiecie płytki lub w tej gazetce, jaka jest licencja gry. Jeżeli jest napisane: "licencja - Freeware", to oznacza, że możesz legalnie ściągnąć ją sobie z internetu. Jeśli jest inna licencja, to "niestety", ale będziesz musiał kupić tę gazetkę z płytką. Pamiętaj: "kradzione nie tuczy", a na "złodzieju czapka gore"

PS. Błagam, jeśli coś piszesz, to zerkaj od czasu, do czasu do słownika ortograficznego.

(system) #13

jak wpiszesz w google : gry online albo darmowe gry to tyle Ci tego wyskoczy że ... np : http://www.krainagier.pl/ :slight_smile:

(Xaros) #14

Człowieku, kup sobie słownik ortograficzny. A co do gier na kompa, na które Cię nie stać to opcji jest sporo np. cdaction, lub kolekcje klasyki (19,99zł). Nie kupisz paru paczek chipsów i będzie jak znalazł :slight_smile:

(Ak5296578804) #15

czy ktos morze wie jak przestawic klawiature na jezyk POLSKI bo moja pisze po niemicku, czy to zalerzy gdzi byla kupiona?

(Krzysieek88) #16

Jezioro.

Język możesz zmienić w panel sterownia > opcje regionalne i językowe. Mam nadzieje że o to chodziło, ciężko coś konkretnego zrozumieć z tego co "piszesz".

(system) #17

dobrze że nie była kupowana w Tajlandi :smiley: ,bo byśmy się nie doczytali,dobrze też że Masz po niemicku robisz tylko przez nią trochę błęduw ,,najwięcej błędów robią Chińskie klawiatury, jak się cieszę że Ty takiej nie masz :smiley: