Problemy z grami

Chcialbym wiedziec dlaczego gry same mi sie wylanczaja a czasem wyskakuje blad gry. Mam tak od zawsze, niektore gry wylanczaja sie po chwili a niektore nawet po 2 lub 3 h albo wcale.Nierozumiem tego. Komputer to: procek-AMD Athlon XP 2000+,plyta-ASUS A7V8X , RAM 512 MB, grafa GF 4 MX 440 Win-XP Home. Zaznaczam ze mam najnowsze sterowniki grafy i muzycznej i mam najnowszego diretx. Komputer nie ma wirus ani zadnych innych smieci z internetu. z gory dzieki

Moze to być wina płyty głównej! To bardzo częsty problem i zazwyczaj odpowiada za tp płyta :frowning:

Jak kupilem kompa to mialem problemy z plyta glowna bo miala fabryczna wade i zostala wymieniona na nowa ktora dzialala dobrze. Ale gry zawsze mi sie wylanczaly i mnie to dziwi. Win napewno to nie jest bo pozyczylem sobie kiedys innego i przeinstalowalem a gry i tak sie wylanczaja. Jest jakies sposob zeby sprawdzic co jest nie tak nie dajac kompa do serwisu??

A może zaślilacz ci pada? Sprawdź napiecia itp. programem everest

Napiecie jest ok, po za tym wymienilem go jakies 6 miesiecy temu bo stary sie spalil.

A po wyłaczeniu sie gry dostajesz jakąś komende?? Critical Error albo cos takiego??

A możę GF 4 MX, dlatego że to MX może ci się wszystko psuć. Jak dla mnie tak karta w ogóle nie pasuje to takiego sprzętu. kup nowszą

Latwo powiedziec kup nowsza. Nie stac mnie na to. Komunikat critical error wystepuje tylko jak gram w UT2004 bo przy innych grach pisze ze wystapil problem z aplikacja i zostanie ona zamknieta a czasami nie ma nic.

Czytaj to : http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Masz tam linka do programu error Guard

Miałem podobny problem do Ciebie i Guard nie pomagał, nic nie pomagało :confused: zmieniłem płyte główna i jest ok!!

Jakiej firmy masz płyte główna?? Ja miałem Gigabyte i znam 2 osoby co miały ten sam problem z płytą tej firmy

SCP nie pleć bzdur !!