Problemy z Hamachi - nie widzi serwera w grze

Witam,

Mam pewien problem - nie mogę zagrać multiplayera ze znajomymi w Half Life.

Aby stworzyć połączenie LAN między nami łączymy się przez hamachi, z 2 osobami mam niebieską strzałke, z jedną mam normalną, żółtą kropkę (osoba z żółtą kropką zakłada serwer w grze). Po założeniu serwera ja go nie widzę - inni normalnie grają, jednak ja nie mogę. Spróbowaliśmy programem Tungle - tutaj już widziałem serwer, jednak nie mogłem się z nim połączyć, w tabelce Net Spd był znak zapytania. Próbowaliśmy również tak, że ja zakładałem serwer (przez hamachi) to inni widzieli serwer, jednak nie mogli się połączyć.

Internet mam wystarczająco szybki (2mb), jeśli ma to jakieś znaczenie łącze się przez radiówke, routerem(blackbox). Gdzie może być problem?

Mam Windowsa 7 64bit. Oczywiście hamachi ustawione było w pierwszej kolejności wśród kart sieciowych.

Grając normalnie po lanie, z komputerem z drugiego pokoju wszystko działa bez problemu, jednak jeśli tworzymy sieć lan przez hamachi to nie mogę grać. Zapora systemu windows wyłączona, antywirus również. Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam,

Usiu.

Żółta kropka z hostem = problemy z połączeniem z serwerem. Myślę, że musisz odpowiednio skofigurować routera, przede wszystkim ustawić porty. Wiesz, jak to zrobić?