Problemy z instalacją LightScribe

Zainstalowałam sobie dzisiaj nową nagrywarkę, z funkcją LightScribe. Niestety, mam problemy przy instalacji oprogramowania.

Wyskakuje mi komunikat “Nie można uruchomić usługi ‘LightScribeService Direct Disc Labeling Service’ (LightScribeService). Zweryfikuj, czy masz odpowiednie uprawnienia do uruchomienia usług systemu.”

Co to znaczy?

jesli masz viste to musisz uruchamiac jako administrator

Mam XP.

Przypadkowo mi zdublowało temat i w tamtym zdublowanym adam749 kazal mi zrobić tak:

'Start > uruchom > services.msc > szukasz LightScribeService Direct Disc Labeling Service > 2xLPM

Tryb uruchamiania weź automatyczny i pod spodem naciśnij Urochom’

Zrobiłam tak, ale wyświetla znów inny komunikat:

"Nie można uruchomić usługi LightScribeService Direct Disc Labeling Service na komputerze Komputer lokalny.

Błąd 14001: Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji."

Mam identyczny problem. Może ktos zna rozwiązanie?

PPM na plik instalacyjny - Uruchom jako - zaznacz administratora [na dole] wpisz hasło [jeśli było podane podczas instalacji systemu] i OK

Jestem na koncie który ma prawa administratora i jest to jedyne konto na komputerze. Problem jest z usługą opisana pzrez kolege powyzej która nie chce się włączyc i wyskakuj cały czas ten sam bład -w związku z tym nic nie mozna zainstalowac lub zaisnatlowane programy związane z lightscribem nie działają

Dodane 08.01.2009 (Cz) 14:37

sam znalazłem rozwiązanie - usunąłem usługe za pośrednictwem progamu sc.exe w cmd. Potem pousuwałem wszystkie pliki z związane z ligtscribem, potem podobnie wysztkie klucze z rejestru i restart i ponowan instalacja oprogramowania i działa:)

a dokładnie jak to? co wpisac w cmd itd?

Ja też nie mogę tego zainstalować, problem: “Nie można uruchomić usługi ‘LightScribeService Direct Disc Labeling Service’ (LightScribeService). Zweryfikuj, czy masz odpowiednie uprawnienia do uruchomienia usług systemu.”

Próbowałam prawie wszystkich opisanych sposobów (poza sposobem, który jest w cytacie, jest on zbyt ogólny) i nic to nie dało.

Bardzo proszę o wyjaśnienie, krok po kroku co zrobić żeby ten komunikat się nie wyświetlał.