Problemy z instalacją .NET Framework 3.5

Mam problem z instalacją tego programu na laptopie z windows 8. Wyskakuje okienko do pobiererania ale pokazuje brak połączenia z internetem a mam podłączony nic nie dało pobranie pliku offline do instalacji znowu wyskakuje to cholerne okienko a gdy chce zainstalowac nowsze 4.0 lub 4.5 pisze że jest już zanistalowane co robić?

Nie wiem, jakie w ogóle masz frameworki.
Najlepiej, to pokaże uninstallview - malutki program.


Pobierasz także spolszczenie - jest po prawej pod opisiem. Po wypakowaniu pobranych - zawartość spolszczenia wklejasz do folderu programu. Usuwasz zipy i folder spolszczenia i uruchamiasz uninstallview.exe.
Program pokaże wszystkie programy zainstalowane na laptopie, wszystkie frameworki. Pokaż screen/obrazek z tego programu, gdzie widać frameworki. Program odróżnia instalatory programu framework i instalatory clienta, czyli powinno być więcej pozycji.
Prawdopodobnie ten framework jest składnikiem systemu. Może wyłączony.
Jeszcze coś - są frameworki 32bit i x64. Tu są wszystkie:
http://www.techdreams.org/microsoft/download-offline-installers-of-net-framework-35-35-sp1-30-20-from-microsoft-servers/1845-20090314

Jeszcze zerknij na podgląd zdarzeń - błędy aplikacji. Tam będzie coś na czerwono dot próby instalacji. A Tu wklej do posta treść z właściwości błędu.