Problemy z internetem kablowym

Dobrze, wracając do mojego problemu. Są wyjścia, ale jedno mnie dziwi dlaczego na samym początku było dobrze a teraz się wszystko sypie? Może jest możliwość obniżenia lub dzielenia prędkości Wi-Fi/Kable ? Jeśli tak to czy mój router to potrafi ?

Tej prędkości którą masz nie za bardzo da się dzielić :frowning:

Dokładnie. “jimasek” czy ja Cię na innym forum kiedyś nie widziałęm, coś mi ten Nick móœi :slight_smile: Pozdro. Kiedyś byłęm na forum PL tak napiszę, jesli tam byłes to będziesz wiedział o co chodzi :slight_smile:

Bo to neostrada i kabel miedziany, centrale przeciążone bo się upycha, a nie rozbudowuje, pozatym jak to odludzie troche gdzie mieszkasz kilka, moze wiecej kilometróœ od wiekszego miasta to najprawdopodobniej linia nie idzie w ziemi tylko częsciowo, a reszta podwieszaana na słupach i takie są skutki. Ja 12 lat się z tym użerałem i wole mieć LTE z limitem 150GB niż neostradę, na której da się korzystać w jednego bo więcej osób to się pociąć można i samobójstwo popełnić, a do tego zdzierają jak nikt inny za to mimo wszystko bo za 1-2Mb/s to powinni brac 10 zł w dobie LTE, które tak czy siak zawsze działą lepiej o ile operator wie co to jakość, a nie zdzieranie, a Orange w kwesti mobilnych usług jest jedne z najlepszych i infrastruktura się dziela z T-Mobile. Jak masz nadajnik Orange to T-Mobile bardzo czesto działą na tym samym nadajniku i odwrotnie, ale zawsze jest ryzyko, że nie wszedzie jak stary nadajnik z czasów początkóœ i go nie rozbudowują. Ja uważam, że jak się nie ma pewności, że te 10Mb w neostradzie pójdzie to szkoda wogóle sie tym interesowac :slight_smile: Nawet HSPA+ będzie lepsze niz neostrada. Orange daje teraz 3g w tym HSPA+ i ?LTE do 150GB :slight_smile:

Dzięki za rady i chęć pomocy. Problem rozwiązany. Dziś był u mnie monter TP/Orange, przejechał się z miernikami od mojego domu do centrali i zniwelował błędy. Nie dzielił się ze mną zbyt co zrobił mówił tylko że te linie wkrótce będą modernizowane. Nie wiem ile z tego prawy zobaczymy za jakiś czas.

To pokaż teraz parametry lini z routera. Zobaczymy czy coś zrobił czy klasycznie wcisna ci klita, żebyś dał mu spokój bo jak mi mowili przez 12 lat “Zgłosił pan usterkę my musimy przyjechac, ale centrali bliżej pana nie przeniesiemy”, a u mnie z 5 lat opowiadali o modernizacji, do dziś kicha.