Problemy z internetem

Witam mam problem z połączeniem internetowym. Internet przy włączeniu komputera jest ale po pewnym czasie znika a na dole wyskakuje „połączenie ograniczone”, robi się tak codziennie przy podłączeniu routera do karty sieciowej .Ale jak raz podłączyłam do zintegrowanej karty sieciowej połączenie było i w ogóle nie znikało ,dopiero znikło chyba po 2tyg. Włączyłam do karty sieciowej internet w ogóle nie zaskoczył więc pomyślałam że nawaliła karta sieciowa, więc kupiłam nową przez allegro za 17zł po podłączeniu do nowej karty sieciowej wgrałam od nowa sterownik i internet śmigał .Niestety tylko do następnego dnia a następnego dnia bajka zaczęła się od nowa. W komputerze nacisnęłam rozwiązywanie problemów i wyskoczyło mi aby włożyć kabel ethernet z tyłu komputera, pomyślałam więc że kabel nie łączy i podłączyłam nowy który miałam w zastępstwie, Internet zaczął śmigać ale też tylko do następnego dnia więc podłączyłam kabel do zintegrowanej karty sieciowej i Internet chodzi. Bardzo proszę o poradę co zrobić bo już nie wiem co mogło się stać podsumuje co zrobiłam: wymieniłam kartę sieciową na nową, wgrałam nowe sterowniki i próbowałam podpiąć nowy kabel ethernet niestety nic nie dało oczekiwanego efektu. Internet wi-fi działa.

Uzupełnij swój post o znaki interpunkcyjne.

System bit ?

Nie ma wirusów ?

W Menedżerze urządzeń są jakieś żółte wykrzykniki lub znaki zapytania ?

Sprawdzałaś reset routera ?

Sprawdzałaś inne DNS-y:

 

Google

System to Windows 7 Home Premium 64 Bit, Wirusów raczej nie ma bo cały czas na chodzie jest program antywirusowy  AVG AntiVirus Free Edition 2015, w menadżerze urządzeń (jeżeli chodzi o to co myślę) to jest żółty wykrzyknik wtedy kiedy internet zanika, Reset routera nie pomaga a jeżeli już coś daje to tylko internet na 2-3 minuty później dalej znika(a i to nie zawsze), a jak sprawdzić inne DNS-y? Bo przyznam się szczerze że nawet nie wiem jak to sprawdzić.