Problemy z ISScript.msi do odinstalowania sterowników k.graf

Miałem wgrane stery do radeona, zmieniłem karte na ge force i wgrałem nowe stery. Nie moge odinstalować starych.Wywala mi komunikat że potzrebna jest najnowsza wersja ISScript.msi bo tą co mam jest stara i nie chce odinstalować.Próbowałem innymi odinstalować programami ale nie działa.Sciągałem ISSscript.msi ale nie wiem jaką wersję i to samo.Przeszkadzają mi tamte stery ponieważ jak biorę na pulpicie prawym przyciskiem do wybrania menu podręcnego to wyskakuje mi automatycznie odinstalowanie sterów i wywala błąd o ISSscripcie i nic nie moge zrobić.Poradzcie coś.MOże ktoś ma najnowszy plik ISScript.msi? Proszę o radę.

spróbuj ten link http://www.google.pl/search?hl=pl&q=ISS … %3Amsi&lr= a może odpal oryginalny setup, pliki rozpakują się do temp’a i skopiuj brakujacy plik (w czasie instalacji poszukaj ich)

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Moim zdaniem powinieneś:

  1. Odinstalować sterowniki nowej karty.

  2. Wyłączyć komputer i WYJĄĆ nową kartę grafiki.

3.Wpiąć starą kartę w płytę główną.

  1. Odpalić komputer.

  2. Odinstalować sterowniki tej starej karty graficznej. (Powinno się udać bez problemu)

  3. Wyłączyć komputer.

  4. Zainstalować nową kartę graficzną.

  5. Zainstalować do niej sterowniki.

Wszystko.

flybe opisal metode, ktora powinna zadzialac na 100%

idac podobnym tropem … mozna zainstalowac nowe sterowniki do radeona a pozniej je odinstalowac ( bez tasowania kartami ) :wink:

wydaje mi sie, ze w tym problemie chodzi raczej o GUI do obslugi starej karty a nie o same sterowniki - rozwiazania mozna poszukac w rejestrze, ale to zabawa dla przekonanych w swoje umiejetnosci i wiedze

a tak na poczatek sprobuj uaktualnic instalatora windows

no tak.Ale jak instalowałem allOK tylko wyinstalować problem zgłasza.Więc zainstalowanie i wyinstalowanie nie pomoze.Sądzę, że trzeba coś w rejestrze grzebać.

Zrobisz, jak zechcesz.

Jednak podstawowa zasada jest następująca. Jeżeli masz zamiar odinstalować jakiś hardware z komputera (Karta dźwiękowa, karta graficzna, modem) to zanim to zrobisz najpierw jest wskazane odinstalować sterowniki do tego sprzętu.

W innym przypadku gwarantowane problemy, chyba że nowy sprzęt korzysta ze sterowników tej samej firmy, co odinstalowany.

Tak więc - rób jak uważasz, uważaj jak robisz (cyt. kogoś z tej strony).

To tyle.

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108158

moim zdaniem zmialo mozesz wyczyscic rejestr ze zbednych wpisow po tych sterownikach - tylko z glowa !

a odnosnie tych uslug … wpisz sobie w wierszu polecen (nie wlaczaj konsoli poleceniem cmd) “msconfig” (bez ciapek)

znajdziesz tam zakladki uruchamianie i usulugi … przegladnij je - tam znajdziesz pewnie te uslugi mozesz je odznaczyc, ale wtedy na pierwszej karcie musisz wybrac opcje “uruchamianie selektywne” (tzn. po odznaczeniu dowolnego elementu opcja ta wlaczy sie automatycznie) i po zastosowaniu zmian potrzebny bedzie reboot

usługi usuniesz w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services