Problemy z językiem

Cześć wszystkim i dzięki z góry. Od jakiegoś miesiąca mam problem z językiem polskim. W Outllok, kazza, przeglądarce internetowej i eMule pisząc ż ź dż dź itd. pojawiają się jakieś inne znaki, i nie wiem dlaczego. W systemie mam ustawiony język polski, programisty. Mam win 2000 pro. Co mam robić ??? :o

Jeżli masz windowsa na dysku c masz plik wsadowy autoexec.bat Otwórz go za pomocą notatnika. powinien być tam wpis:

C:\WINDOWS\COMMAND\keybrd4.sys

jeżeli obok keybrd jest 2 to zmień na 4 i zapisz zmiany zrestartuj kompa i powinno być wszystko ok.

Tyle że jak klikam na niego prawym klawiszem myszy , to pojawia się klepsydra i zawiesza się. Co robić ? Dzięki z wszystko.

Otworzyłem w notayniku ale niestety nic tam nie było zapisane. Skopiowałem ścieżkę jaką mi podałeś i wkleiłem, zrestartowałem i nic ?? :o

W Win 98 > MSCONFIG.EXE > System.ini > Edytuj

Witam. Jestem tu nowy i jeśli piszę w złym topicu prosze nie bijcie mnie :frowning: . Mam podobny problem co kolega Krzysztof tylko, że mam Windowsa XP Home Edition i nie w trakcie pisania tylko w wyświetlaniu napisu np. Łączenie = £²czenie. Nie wiem co mam z tym robić :cry:

Jeśli ktoś potrafi mi pomóc to proszę o szybką odpowiedź.

Ale kolega ma Win 2000… :?