Problemy z Junk Files i zawieszanie się programów

Witam,

Program AusLogics Disk Defrag pokazał mi że mam 200 Junk Files.

Zainstalowałem darmową wersję programu Find Junk Files ale On nie może usunąć tych plików(nie wiem dlaczego)

Co z tym zrobić ?

I nie wiem czy to wina właśnie tych plików ale od 2 dni zawieszają mi się losowe programy w tym sensie,że jeśli uruchomię kilka programów w danej chwili to któryś z nich się zawiesza.

Poza tym kiedy pobieram pliki za pomocą przeglądarki Mozilla Firefox to mi się też zawiesza. Dzisiaj próbowałem wydrukować artykuł ale program Word mi się zawiesił itd.

Nie wiem co mam z tym zrobić ? Da się coś oprócz formatu dysku ?

Tym bardziej,że to dziwne bo niecały miesiąc temu wyminiłem dysk twardy i jest całkiem nowy :expressionless:

daniel1230 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Pobierz to:Klik,przeczyść rejestr i system,powinno pomóc,przed tym zrób punkt przywracania systemu.

a gdzie mam włączyć przywracanie systemu ?

Bo nic nie klikałem i zrobiłem przeczyszczenie ale nic to nie pomogło :frowning:

Niby już jest czysto ale te “junk files” nadal są i błędy też :expressionless:

Przeskanuj tym:Klik,może syf się przypałętał?Zrób pełny skan. :wink: .

Ok,włączyłem pełne skanowanie a teraz czekam. Mam nadzieję,że pomoże bo już sam nie wiem co robić :frowning:

Dodano o 11:55:

Pełne skanowanie zakończone: nie wykryto żadnego zainfekowanego pliku ani nic innego.

Czysto a programy nadal się zawieszają :frowning:

Dodane 15.07.2009 (Śr) 14:13

Dzięki za pomoc.Komp mi już działa.Okazało się,że pewnien program (nie wiem jak) ale mi tworzył te problemy.Po deinstalacji tego programu i usunięciu zbędnych plików za pomocą programu CCleaner wszystko wróciło do normy.Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam