Problemy z kanałami - Telewizja Na Kartę

Witam, mam problemy z Telewizją Na Kartę.

Problem pojawił się w sobotę, nie działały mi nie które kanały, tj. np TVP Sport, Nsport, Discovery Channel, TVN Warszawa…

Przywróciłem ustawienia fabryczne, wyłączałem z prądu dekoder, wyjmowałem kartę, robiłem tak parę razy a programy nadal nie pojawiają się na liście, tak samo po sortowaniu kanałów.

Chciałbym zapytać co trzeba zrobić?

Oprogramowanie mam zaktualizowane.

Czekam na odpowiedź!

http://telewizjanakarte.pl/wazne_adresy_i_telefony.html

Sprawdziłem w tej chwili kanały które podałeś. Wszystko chodzi. Dreambox DM-7020 Spróbuj wpisać 11.508V 27500 i przeszukaj czy wtedy się pojawią. Na czaszy nie nazbierało ci się śniegu?. Pozdrawiam.

u mnie est podobna sytuacja, porównaj sobie

wskaźniki Siła - Jakość, jeżeli na kanałach

których nie odbierasz jest niższa wartość

to masz przyczynę braku sygnału,

to jest źle ustawiona czasza…

-właśnie dlatego zapytałem o śnieg :slight_smile: . Czasem śnieg spadający z dachu może również poruszyć antenę i słabszy transponder >znika<. Wtedy trzeba czaszę na nowo ustawić.

ja ustawiałem czaszę latem, i wszystko grało,

teraz jest już znacznie gorzej, czasami może

dodatkowo przeszkadzać np. drzewo czy inna

przeszkoda, która latem pozornie nie miała

wpływu na odbiór…

-właśnie latem drzewo które w zimie nie przeszkadza pokryje się liśćmi problem gotowy.

Okej, spróbuję jutro zmienić kierunek talerza. Wtedy przy wyszukiwaniu być może pojawią się brakujące kanały.

Śnieg nie zalega, lód również.

Dam znać jak mi poszło!

-pamiętaj tylko że jeżeli część kanałów ci chodzi to odchylenie czaszy może być niewielkie. Tak więc ruchy korygujące również wykonuj delikatnie abyś całkiem odbiory nie stracił. Powodzenia.

rozumiem, rozumiem. dam znać jutro, dziękuję za pomoc. za każdym razem jak wyszukiwałem nie znajdowało mi tych kanałów.

Dodane 22.12.2010 (Śr) 15:50

Okazało się, że to kwestia ustawienia czaszy. Teraz mam wszystkie kanały jakie powinienem, oprócz 4FUNTV, ale nie jest mi w sumie potrzebny. Potem sobie to ewentualnie jeszcze dogram. Dzięki za pomoc!