Problemy z klawiaturą po wejściu na gmaila.

Od kiedy zakupiłem nowego laptopa marki Lenovo ideapad gaming co pewien czas przestaje mi działać w tym laptopie klawiatura (a ściślej mówiąc tylko klawisze z literami i cyframi. Inne przyciski np. zwiększające głośność działają). Początkowo nie wiedziałem, co jest tego przyczyną, ale z biegiem czasu zauważyłem, że klawiatura zawsze przestawała mi się działać po zalogowaniu na swoją skrzynkę poczty elektronicznej na gmailu. Większość poprawnych zalogowań na skrzynkę poczty elektronicznej powoduje zaprzestanie działania klawiszy literowych i cyfrowych klawiatury oraz konieczność ponownego uruchomienia laptopa. Po ponownym uruchomieniu laptopa wszystko działa. Mogę również pisać wiadomości mailowe po ponownym zalogowaniu się na skrzynkę poczty elektronicznej. Prosiłbym jednak udzielić informacji co może być przyczyną tego, że prawie po każdej pierwszej próbie udanego zalogowania na gmaila klawisze przestają działań i konieczne jest ponowne uruchomienie laptopa, żeby wszystko działała. Takie sytuacje powtórzyły się mi chyba już około 8 razy w ciągu 6 miesięcy posiadania nowego laptopa.