Problemy z klawiaturą w laptopie

Witam.

Wczoraj mój brat zalał laptopa colą. A dzisiaj odpaliłem i zamiast np b to piszemi \b, zamiast m pisze mi m,(przecinek) , a zamiast x pisze mi \x. Spa cja wciska mi c.Chodzi o te ukośniki. Co robić to wina sprzętu czy oprogramowania? :help:

przeinstaluj klawiaturę, zmień układ klawiatury na np Angielski - standard i sprawdź jak będzie się zachowywać klawiatura.

Sądzę, że klawisze się kleją - płyn odparował, pozostałosci robią swoje :frowning:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

A jak przeinstalować klawiaturę? Od tego laptopa mam RCD tylko.

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 15:37

Kurde, bo laptop jest na gwarancji a jak oni go tam rozkręcą i zobaczą że się wszystko klei to po gwarancji. Rozkręcać i czyścić?

Raczej już lepiej spróbuj wyczyścić sam, może naklejka od gwary się nie odklei albo może masz jakieś inne dojście. Jak oddasz do serwisu to już będzie kaszana totalna. Rozbieraj tylko jak masz o tym jakieś pojęcie!

Mam znajomego który jest informatykiem to mi to rozkręci. Ale jest problem czy dojdzie do klawiatury i czy uda mi się go na tyle rozkręcić abym mógł go wyczyścić. Na laptopie nie ma żadnych plomb. Mogą być w środku czy jak?