Problemy z klawiaturą :(

Mam problem z klawiaturą :frowning: . Nie mam takich liter jak : w , x , s - teraz pisze na klawiaturze ekranowej. Nie wiem co się stało :? Może cos poradzicie?

Jaka klawiatura :?: Czy masz dobre sterowniki :?:

Troche więcej informacji.

sory ale nie znam sie zbyt dobrze na tym i nie wiem czy mam sterowniki. Klawiatura esay touch

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 19:06

to pomożez mi jakos :frowning: ?

Sprawdź kompa na innej klawiaturze lub klawiaturę sprawdź na innym kompie.

od kiedy masz takie problemy ? tzn. czy coś instalowałeś??

instalowałam program photo impression. Mam ten problem od dzisiaj

jeżeli masz XP to zrób przywracanie systemu o najbliższą datę najlepiej sprzed tej w której zainstalowałeś ten program.

jak to ie robi? mozez mi poiedziec? bo ja nie umiem;/

panel sterowania/wydajnośc i konserwacja/po lewej stronie masz przywracanie systemu/ klikasz na to/zaznaczasz - przywróc mój komputer i klikasz na dalej/ pojawia ci sie kalendarz z datami pogrubionymi - to są własnie punkty przywracania/ znajdujesz dzień w którym zainstalowałas program klikasz na date przed nim i robisz przywróc / komputer wróci do dnia w którym nie było tego programu. komputer sie wyłączy i zaraz włączy także nic nie rób i nie wpadaj w panikę !!

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 20:24

jak tam literki…?

dalej nie dzialaja:/ nie wiem …moze to jednak klawiatura sie zepsula…

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 23:24

ale dziekuje za pomoc:)

Miałem podobny problem.Przeskanowałem system antywirusem który unieszkodliwił kilka programów i wszysto wróciło do normyl.

Jaki masz antywirus?

No chyba że wylałeś herbatę na klawiaturę!

Mam avasta. No wylalo się kilka kapek na klawiaturę ale na drugi dzień wszytko rozkręciłam i dokładnie wyczysciłam a pozatym wylało sie tylko na enter i shft więc czemu nie działają w, s, x, i caps lock? :frowning:

witaj motylku juz myslałem że przywracanie systemu cie załamało ale widzę że nie bo jestes z nami. co do wody – to właśnie parę kropel jak jest licha klawiatura wystarczy aby siadła - problem rozwiazany poprostu kup sobie nową są juz od 20 zł i uważaj aby znów nie wylać - nawet jak zaczną działac te litery to nie długo bedziesz miała to samo …

tyczy sie to tez z jedzeniem okruchy od ciastek zrobią naprawde bałagan z klawiszami.

jetem silna i dam rade:D teraz skanuje jestem:D i znalazlo juz 2 wirusy:)

Kup nową klawiaturę. 15zł (tyle kosztuje najtańsza) to przecież nie majątek :wink:

Dobra może kupie :lol: DZięki wszytkim za pomoc :* :B-fly: