Problemy z klawiaturą

Witam , zakupiłem parę dni temu laptopa marki ASUS a550cc, problem jest z klawiaturą a dokładniej z (jednym przyciskiem) ( 1 ) jak go nacisnę to windows 8 wariuje , na pulpicie nie mogę nic oznaczyć , skopiować w inne miejsce ,za każdym razem jak go wpiszę to się tak dzieje przez 10-15 min i jest wszystko ok do momentu ponownego naciśnięcia  przycisku… Ale nie zawsze się tak dzieje bo jak z kimś piszę to normalnie działa tylko jak wpisuje coś w przeglądarce to wariuje…Wszystkie klawisze poprawnie działają tylko z tym jest coś nie tak. Wiecie o co może chodzić , i co mogę zrobić?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.