Problemy z kompem

Gram w Counter Strike’a na rozdzielczości 640x480px 16 bit, mimo to przeciętnie wyciągam góra 35 fpsów, smoke leci i spada do 15.

Photoshop + Opera = stabilizacja trwa 10 minut.

18WoS:Haulin 640x480px 25 fpsów, myślałem że będzie lepiej gdyż patrząc na wymagania mówiłem sobie że spokojnie uniesie wymagania (256ram) nawet na najniższych no ale jest jak jest.

Jeszcze rok temu mogłem spokojnie grać na rozdzielczościach 1024x powyżej 60 fpsów i w to i w to, nawet w SWATA4 możnabyło se pograć.

Teraz niedało by rady unieść tego na 640x a co dopiero mówić o wyższych rozdzielczościach. Najbardziej mi zależy na Cs’ie gdyż temu poświęcam najwięcej czasu. Z czasem jest coraz gorzej nie pomagają programy, skrypty, sterowniki. Niemam już pojęcia co dalej możnaby zrobić aby osiągnąć ciut więcej fpsów.

Mój świetny komp:

Intel Celeron CPU 2.66 GHz, 512 RAM, Radeon 9250.

Komp lat już ma troszkę, jakby tak się zastanowić to by wyszło z 4-5 lat.

Próbuje coś wyciągnąc ze starego, namawiając go na nową skrzynke, pokazuje mu kompy do 1300 a stary gada że takie komputery to tylko do gier, ja zaś odpowiadam że takie kompy nie będą już radzić takich programów jak Photoshop, ale nic go nie przekona. To taki mój żal ; D

Zainstaluj jakiś program antywirusowy/spyware’owy i poszukaj czy nie masz czegoś niepotrzebnego. Radeon 9250 demonem wydajności nie jest, może karta się przegrzewa, zaktualizuj sterowniki. Kiedy ostatnio formatowałeś dysk ?