Problemy z komputerem po zainstalowaniu Seven Transformation Pack

Chałem Windows XP upodobnić do 7-mki pojawily się jednak problemy, najpierw podczas instalacji antywirus arrow-10x10.png informował o zagrożeniu, przeniósł potencjalnie niebezpieczny plik do kwaratanny, później, juz po instalacji tego dodatku, system informuje mnie o błędzie

c80f804c68e4.jpg

 

Podpowiedźcie mi, może w rejestrze trzeba coś zrobić?

Masz nauczkę ze nie instaluje się tego typu zabawek, bo robią więcej szkody jak pożytku.

 

Na innym kompie z tą samą wersją XP skopiuj plik:

i wklej na swoim w to samo miejsce.

Nie wiem jak mam to zrobić, nie mam drugiego komputera z XP, zwyczajnie tego dodatku nie można odinstalować?

Przeniosłeś instalator do kwarantanny, a więc nie miał jak przenieść “poprawionych” plików na partycję systemową.

Jaką masz edycję systemu? Wersja Home nie posiada taskkill.exe.

To jest Windows XP Home Edition

Takie programy to wirusy w ładnym przebraniu mówiące: “Dzięki mnie twój system mimo że nie jest lepszy, to będzie wyglądał jak lepszy!”. Ich podstawą jest modyfikowanie systemowych plików bo przecież Windows XP nie wygląda jak jak na twoim screenshocie.

 

Ale skoro już powiedziałeś że coś przeniesiono do kwarantanny, to sprawdź czy nie jest to poszukiwany przez ciebie plik. Przy następnym jego wykryciu przez antywirusa wybierz opcję: “Wylecz”. Jeśli to nie podziała to spróbuj przywrócić plik używając Wiersza Poleceń (Wszystkie Programy -> Akcesoria) wpisując komendę: “sfc /scannow” (bez cudzysłowu).

 

A jeśli chcesz żeby twój komputer wyglądał jak Windows 7 to polecam zainstalować system Windows 7.

Posiada, posiada tylko okrojoną wersję.

Odinstalowałem ten badziew, dodatek ten ingeruje głęboko w system, pomimo odinstalowania go, malware anibytes znalazł 38 zagrożeń, chociaż antywirus na pokładzie nic nie znalazł. Teraz jest jeszcze inny problem, płyty z gazet dvd, oryginalne otworzy, wszystko gra, natomiast już te nagrane nie. W związku ztym mam pytanie, dobieg koniec żywota napęd, czy da się coś jeszcze zrobić?