Problemy z komputerem

Witam

Z gory chcialem przeprosic za slownictwo i za graatyke jestem w ekstremalnych warynkach i pisze z tego komputrea z problemai …

mam problemy z komputerem znajomego trzy razy instalowalem system za kazdym razem przy kopiowaniu plikow wyskakiwaly inne bledy wkoncu pzy 3 instalacji wystapile\il tylko jeden wiec go zignorowalem i instalacja sie powiodla zauwaze ze instalacje prezprowadzelm przy pomocy dwocg plytek …

teraz pojawiaja sie takie problemy ze komputer nie chce sie wlaczyc poprawnie tzn dochodzi do momentu ikony windows xp i paska ladowania po czym sie wlacza od nowa . czasami sie poprostu wlaczy ale wtedy przykladowo pasek start jest w postaci stylu klasycznego a nie xp musze to recznie zmienic pozatym nie chce sie aktualizowac automatyznie avast , wyskakuje blad . skype nie chce sie tez zainstalowac.

przy pierwszej instalalacji ignorowalem dwa bledy ale irytowal mnie ten styl klasyczny ktory sie zsam wlaczal dlatego zrobilem kolejna reinstalke ale tym razem nie moglo sformatowac PARTYCJI c dlatego ja usunalem i utworyzlem od nowa przy instalcji wyskczylo duzo bledow i nie mgola zainstalowac systemu dlatego zainstalowalem 3 raz tym razem juz sformatowalem i sie zainstalowalo ale dalej sa te bledy w systemie comoze byc przyczyna ?

dysk ram czy tylko bledy w systemie

sprzet to procek jakis 2200 + chyba 1,5ghz 512 ddram 1 i grafa mx 4000 64mb dysk 80 gb mb msi jakas

planujemy modernizacje za jakies 3 stowki do procka kolo 3 ghz ramu 1 gb i grafa jakas zwykla 256 tylko nie wiem czy sie oplaca cos robic skoro sa te bledy w systemie…

tzeba bedzie kupowac tez twradziela ?

jeszcze raz przepraszam za makabryczne bledy …

z gory dziekuje za informacje i pomoc

Mateusz

Może masz uszkodzoną (porysowaną, pobrudzoną) płytkę instalacyjną i stąd te problemy.

Proponuję jeszcze raz przeinstalować system z dobrej płytki (po przeczyszczeniu albo jak masz może kopię) tak by system zainstalował się bez błędów.

Pozdrawiam

Napisałem tam że próbowałem instalować system z dwóch rożnych płytek ta druga była świeżo nagrana …

Pozdrawiam

może to być problem z ramami, przetestuj je tym http://www.dobreprogramy.pl/Memtest,Pro … 12492.html

w biosie wszystko dobrze masz ustawione? przywróć domyślne ustawienia żeby mieć pewność

w biosie tylko bylo przestawione botowanie od wczoraj o dziwo kolega nie ma problemow pasek po wlaczeniu jest na stylu xp i wlacza sie normalnie ja juz nie wiem …

matpollack , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dobra problem rozwiązany przez zakup nowego laptopa :slight_smile: Stary komputer tak czy tak o dziwo zaczął sam w pełni funkcjonować poprawnie …

Temat do zamknięcia czy do kosza gdzie tam Pan moderator woli chociaż jestem pełen podziwu i wdzięczności że przeczytał ktoś mój pierwszy post:)

Pozdrawiam Mateusz