Problemy z komputerem

Witam. Mam parę problemów z moim komputerem. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tych problemów.

  1. Kosz. Ikona kosza nie zmienia się w zależności od jego stanu wypełnionego lub pustego. Raz jest taka, a raz taka i zmienia się w różnym czasie. Niby nic, ale wkurza.

  2. Komputer sam mi się zawiesza. W losowych momentach. Raz podziała 15 minut od włączenia, a raz 3 godziny. Był nawet formatowany, a problem wciąż się pojawiał. W końcu dałem sobie spokój i z tym żyję. Może ktoś z was miał podobną sytuację?

  3. Internet. Dostęp do internetu ma tylko system, przeglądarka i mail. Żaden inny program nie może się połączyć z netem. Ani GG ani Skype ani Ares ani gry w multi. Nic.

  4. Router. Mam router taki jak w specyfikacji i razem z odbiornikiem (także podany) nie może się zawsze połączyć. Czasem gdy włączę kompa to ładnie i szybko się łączy. A czasem jest połączenie, ale do internetu już nie wejdę. Dzieje się to losowo. Ktoś wie co może być tego przyczyną? Możliwe, że jest to Vista, ponieważ na laptopie z XP nie ma problemu, a na laptopie z Vistą także jest problem, ale występuje rzadziej. Na kompie podłączonym z routerem kablem (Windows 7) nie ma problemu.

Specyfikacja mojego kompa:

System: MS Windows Vista Ultimate SP2 32-bit (oryginał)

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3Ghz

Pamięć: 2x 2GB DDR2 RAM

Karta graficzna: nVidia GeForce 9800GT

Karta sieciowa: Linksys Wireless N (doczepiana pod USB)

Router: Linksys Wireless N

Antywirus: Panda Internet Security 2010 (zaktualizowana, komp przeskanowany)

Nic nie było w nim podkręcane.

Propo zasilacza to jak mam sprawdzić jego model? Muszę rozkręcać komputer?

EDIT: Przeczytałem. Problemów mam kilka, więc nazwałem temat właśnie tak. Ozdobników nie ma. Jeżeli jest zły to proszę o napisanie w jaki konkretnie sposób, bo ja już nie wiem.

jaki dokładnie masz zasilacz (marka i moc)?

jedras96 , , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej temat zostanie usunięty. Przeczytaj proszę regulamin forum.