Problemy z konfiguracja Access Pointa Tp link wa500g

Pomocy! !!

Tutaj masz instrukcje obsługi. Poczytaj, spróbuj sam go skonfigurować a jak wtedy czegoś nie będziesz wiedział to napisz.

nie moge sie połaczyc ze swoja siecia i nie wiem co zrobic zeby sie połaczyc o to mi najbardziej chodzi!!

To znaczy że już kiedyś go konfigurowałeś (utworzyłeś sieć) ?? A jak zapomniałeś hasła to połącz się kablem z AP tak jak jest napisane w instrukcji i zobacz jaką masz ustawioną nazwę sieci jakie szyfrowania i jakie jest hasło a jeżeli nie wyświetla tylko są gwiazdki to wpisz sobie nowe.

Ej ale wyłanczone sa szyfrowania na routerze bo narazie siedze na karcie bezprzewodowej oraz chodzi mi o to zebys powiedział mi co w tym ap zmienic moge zdjecia z niego wstawic ustawien jakby co!

W takim razie zaloguj się na AP przejdź na zakładkę Wireless później Security Settings i tam będzie wszystko (ustawisz rodzaj szyfrowania i hasło później zmienisz to w ustawieniach systemu i wszystko bedzie ok). Jak chcesz możesz wrzucić jakiś zrzut bo nie pamiętam jak tam było ale na pewno sobie poradzisz sam.

Ej ale nie moge sie połączyc z netem o to mi chodzi jakie ustawienia wstawic zeby net chodził?

Dodane 14.04.2010 (Śr) 15:17

dobra juz zrobione jeszce chce udostepnic internet przez karta wifi zebym mogł miec internet na ps3