Problemy z Konnektem


(Pawel05) #1

Mam dziwny problem z Konnektem. Kiedy ktoś zaczyna ze mną rozmowę, to wszystko wydaje się w porządku ale nie dochodzą do mnie kolejne wiadomości. Kiedy mam zminimalizowane okno rozmowy, to zaczyna migać w pasku zadań ale po przywróceniu okienka nie widać że ktoś coś do mnie napisał. Pododnie dzieje się z AQQ. Załączam loga do sprawdzenia i proszę o pomoc.


(Bbieniol) #2

Log jest czysty, oprócz tego wpisu:

To są dwie możliwości:

Ale prawdopodobnie do usunięcia :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners


(Pawel05) #3

Log z Silent Runners:


(Bbieniol) #4

Czysto :slight_smile:


(Pawel05) #5

Dzięki za pomoc ale problem nie zniknął. Czyściłem rejestr, usunąlem wpis, przeinstalowałem program i dalej nie otrzymuję wiadomości na Konnekta :frowning:


(Bbieniol) #6

Jakiej sieci używasz? GG? Jeżeli tak, to może nie jest to wina konnekta, tylko np. tego, ze Twoje konto zostało zablokowane - tak się czasami zdarza. Może wystarczy troche poczekać?


(Pawel05) #7

Używam sieci GG. Nie wiem czy moje konto zostało zablokowane bo mogę wysyłać wiadomości ale już nie mogę otrzymywać :confused:


(Bbieniol) #8

Poczekaj do jutra - jeżeli nic się nie poprawi to napisz :slight_smile: