Problemy z kopiowaniem płyt

Mam mały problem z funkcja ‘kopiuj płyte’, zarówno w xp nero6.0 jaki i pod linux’em w K3b. Po wybraniu tej opcji pojawia się okienko, ale start czy kopiuj nie jest aktywny, więc nie moge dokonć kopiowania płyt. Będę wdzięczny jak ktoś mnie oświeci.

Dziękuje

artjaslo

Jeśli problem jest pod Windows i Linuksem, to może coś z twoim sprzętem? Na pewno masz nagrywarkę? :wink:

dzięki za odpowiedź!, ale to nie to. a ‘blondynką’ nie jestem :lol: i na pewno mam nagrywarkę. problem pojawił się po instaliacji Mandrivy 2006 (free). zastanawiam się czy nie jest to jakieś systemowe ograniczenie, i gdzie tego szukać, bo jako root mam to samo. xp moźe ma coś podobnego

pozdrawiam

artjaslo

Nie, ani Mandriva, ani XP nie mają takich ograniczeń (przynajmniej ja o niczym takim nie wiem). Jeśli zaś chodzi o K3B, to problemem może są uprawnienia? Próbowałeś spod roota? Sprawdź w Ustawienia/Sprzęt, czy Twoja nagrywarka jest prawidłowo wykryta przez system.

dzięki raz jeszcz! to może być to, chociaż wydaje mi sie, że poprawnie to ustawiłem uprawnienia. zastanawiająca jest zbierzność problemu w xp i linux’e. a nagrywarka działa poprawnie po mogę nagrywać płyty audio, dane i mieszane. będę musiał to sprawdzić.

pozdrawiam

artjaslo