Problemy z kopiowaniem płyt

(Artjaslo) #1

Mam mały problem z funkcja 'kopiuj płyte', zarówno w xp nero6.0 jaki i pod linux'em w K3b. Po wybraniu tej opcji pojawia się okienko, ale start czy kopiuj nie jest aktywny, więc nie moge dokonć kopiowania płyt. Będę wdzięczny jak ktoś mnie oświeci.

Dziękuje

artjaslo

(Michal) #2

Jeśli problem jest pod Windows i Linuksem, to może coś z twoim sprzętem? Na pewno masz nagrywarkę? :wink:

(Artjaslo) #3

dzięki za odpowiedź!, ale to nie to. a 'blondynką' nie jestem :lol: i na pewno mam nagrywarkę. problem pojawił się po instaliacji Mandrivy 2006 (free). zastanawiam się czy nie jest to jakieś systemowe ograniczenie, i gdzie tego szukać, bo jako root mam to samo. xp moźe ma coś podobnego

pozdrawiam

artjaslo

(Michal) #4

Nie, ani Mandriva, ani XP nie mają takich ograniczeń (przynajmniej ja o niczym takim nie wiem). Jeśli zaś chodzi o K3B, to problemem może są uprawnienia? Próbowałeś spod roota? Sprawdź w Ustawienia/Sprzęt, czy Twoja nagrywarka jest prawidłowo wykryta przez system.

(Artjaslo) #5

dzięki raz jeszcz! to może być to, chociaż wydaje mi sie, że poprawnie to ustawiłem uprawnienia. zastanawiająca jest zbierzność problemu w xp i linux'e. a nagrywarka działa poprawnie po mogę nagrywać płyty audio, dane i mieszane. będę musiał to sprawdzić.

pozdrawiam

artjaslo