Problemy z ładowaniem sie Systemu Windows!

Witam! Od dłuższego czasu mam problemy z ładowaniem sie systemu windows xp professional (ja mam wersję, która wizualnie przypomina vistę) Problem wygląda tak:

  • przy wlączeniu komputera i ładowaniu sie systemu windows pojawia się logo Windows w raz z paskiem (taki niebieski) i sie “zawiesza”; bywa tez tak,

ze po uruchomieniu komputera pojawia sie czarny obraz z migającym kursrem u góry po lewej stronie… to co ja robię t resetuję wchodze do BIOS’a następnie wychodzę i jest oki z ładowaniem się systemu. Ale jest i tak ze z ładowaniem systemu nie mam problemu…

Prosze o pomoc:)

Czy możesz wejść do Trybu Awaryjnego?

jak wspominałem, ze po wyjściu z BIOS’a uruchamia sie normalnie, to właśnie sobie przypomniałem,

ze pojawia sie taka informacja, jak uruchomić system.

i było coś o uruchomieniu awaryjnym, ale tez było uruchom system normalnie…

ja tez tak uczyniłem, uruchomiłem go normalnie:) a co robić z tym awaryjnym?:slight_smile:

wciskaj klawisz F8 zanim zacznie się uruchamiać system.

a co wtedy będzie… czy nie będzie jakiś utrudnień dla mnie?:slight_smile:

pojawi się okno awaryjne systemu windows z możliwością wyboru trybu awaryjnego, wejdź do niego jeśli się komp uruchomi to znak że w grę wchodzi prawdopodobnie problem software -> skorzystaj z modułu wbudowanego w system o nazwie przywracanie systemu i przywróć do ostatniego punktu dostępnego.

Dzięki za informacje, pozdrawiam:)!