Problemy z laptopem - powolne działanie systemu

witam. dawno nie korzystalem z Waszej pomocy, bo w zasadzie nie bylo wiekszych problemow (nie mialem kompa przez hohohoh! :P).

od jakiegos roku mam lapka ktory wydaje mi sie nie jest jakis badziewny, ale cholernie dlugo mysli, lista w menadzerze jest piekielnie dluga, od paru dni antywirus mi sie zawiesza na kilku procent przy skanowaniu, no i ogolnie… no coz nie ukrywam ze slozy laptop mojej zonie glownie do przegladania 5tys stron dziennie a mi do grania w starcrafta2 i mimo tego ze sprzet jest (chyba nienajgorszy) to nie moge ustawic grafiki na jakas w miare satysfakcjonujaca bo spadaja fpsy. mam wrazenie ze jakis syf mi gdzies siedzi ale nie mam pojecia jak to ugryzc.

jesli pomylilem dzialy przepraszam. tak czy siak licze na pomoc. z gory dziekuje.

nie raz mi juz pomogliscie (dawno dawno temu) wiec wspolpracowac bede chetnie :stuck_out_tongue:

https://forum.dobreprogramy.pl/t/471355/1?source_topic_id=503724

 

timonkrk , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swój post dodając polskie znaki oraz wielkie litery na początku zdań. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus