Problemy z logowaniem i wysyłaniem wiadomości w GG


(Skwaro) #1

Hej.

Od dwóch dni moje GG dosłownie szlag trafił.

Wiadomości, które wysyłam do kogokolwiek w ogóle nie dochodzą, mam problemy z ustawieniem statusu dostępny/zaraz wracam/niewidoczny. Samo logowanie trwa kilkadziesiąt sekund, a przedtem tak nie było. Nawet strona WWW Gadu-Gadu nie chciała się załadować... musiałem chyba przez 5 minut klikać w przeglądarce, aby w ogóle móc wejść. Wszystko inne chodzi dobrze, mówiąc o Skype, Tlenie oraz AQQ.

Może mi ktoś poradzić? :frowning:

I jeszcze jedno - nie piszcie, abym poszukał na forum, ponieważ to bezsensowne. Za każdym razem gdy wpisuję cokolwiek ze słowem GG lub Gadu-Gadu w wyszukiwarce, to pojawia się informacja, że wyniki nie mogą zostać wyświetlone, bo podany wyraz wstępuje zbyt często, czy coś w tym stylu.


(Monczkin) #2

Link do regulaminu też nie działa?


(Klossj23) #3

Najpierw powinieneś sprawdzić stan serwerów gg:

Nawet jeśli parę z nich działa, nie znaczy, że się zalogujesz - jeśli się nie mylę, to jest serwer główny, który rozdziela obciążenie na pozostałe. Jeśli ten pada - to jest po grzybach. Czy w AQQ również masz problemy z zalogowaniem się do sieci gadu-gadu ? A jak z dostępem przez WebGadu ?


(Skwaro) #4

Sorry, że odpowiadam dopiero teraz. :slight_smile:

Dzisiaj wszystko działa dobrze... ale gdy jeszcze nie mogłem się zalogować, na innych komunikatorach było to również niemożliwe. Przez WebGadu także.

Na razie jest dobrze i mam tylko nadzieje, że tak zostanie.

Dzięki za odpowiedź. :slight_smile: Pozdro.