Problemy z logowaniem się na swoje konto

Witam,

Od czasu premiery Aniversary Update mam ciągle problemy z logowaniem się do konta.

Po uruchomieniu PC i wpisaniu hasła wszystko śmiga, problem pojawia się po ponownym uruchomieniu. Wpisuję odpowiednie hasło i nic, ekran blokady znów się blokuje i tak w kółko bez przerwy. Trzeba kilka razy uruchomić PC aby dało się wpisać hasło i dostać do pulpitu. Nie mam już pomysłów jak to naprawić. Skanowanie sfc/scannow nie pomaga.

 

Nie chcę instalować sytemu ponownie, może ktoś z was pomoże w rozwiązaniu problemu ?

Masz odpowiedź, po wgraniu aktualizacji masz taki problem. Albo odinstaluj, czy przywróć system do tego s przed aktualizacji, albo zaczekaj na kolejną garść poprawek.

Tylko zastanawiam się jak znaleźć ten błąd? 

Nie będę zakładał nowego tematu, ostatnio znikło mi jakieś 4 GB miejsca na dysku C. Nic nowego nie instalowałem, nie aktualizowałem i nie pobierałem. Od długiego czasu zawsze było wolnych 12 GB. Czyściłem a efektu brak. W oczyszczaniu dysku jest taki oto niewyjaśniony błąd. O co chodzi ? dysk ma całkowitą pojemność 1 TB.

 

Czy można to oczyścić ? nic nie stracę ?

 

System windows 10 jest tragiczny w wielu aspektach niestety :frowning:

 

Bez tytułu.jpg

Te 4TB które możesz usunąć, to błąd. W rzeczywistości, jest znacznie mniej, niż 4TB. Prawie każdy użytkownik, który posiada nowszą wersje dziesiątki, ma ten błąd. Wyłączałeś hibernacje automatyczną kiedy kolwiek? Po wyłączeniu hibernacji, możesz zyskać miejsce na dysku. Masz folder na dysku C “Windows.old”?

Co do Twojego problemu, o którym pisałaś na początku, to proponuję, abyś przeprowadził czystą instalacje Windowsa. Aktualizowałeś Windowsa do dziesiątki, więc stąd masz ten problem, przy logowaniu się do systemu.