Problemy z logowaniem sie uzytkowanika

Witam. Mam problem z zalogowaniem sie do komputera. (pisze teraz z laptopa). Gdy pojawia sie okno logowanie i gdy wybieram użytkowniki i wprowadzam hasło pisze “trwa ładowanie ustawień osobistych” (czy cos podobnego) i na sekunde włącza mi się czarny ekran i pisze “Twa wylogowywanie” i potem “Trwa zapisywanie ustawień osobistych” (czy jakos tak) i znowu pojawia sie wybieranie konta użytkownika. Zalogowałem sie jako administrator w trybie awaryjnym i chciałem wejść w PANEL STEROWANIA-> Konta użytkowników ale gdy klikam to i nic sie nie dzieje… Już sie bardzo denerwuje bo na komputerze mam bardzo ważne dla mnie rzeczy wiec nawet nie chcę widzieć umnie formata :confused: Prosiłbym o pomoc.

PS. mam WINDOWs XP SP2

Witaj w klubie u mnie tez tak mialem ja zrobilem tak system od nowa bo mialem okolo 10 trojanów :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zawsze możesz podłączyć dysk do innego kompa,zgrać informacje,podłączyć z powrotem i zrobić formata.

a przywracanie działa /po wejściu w system awaryjny/ …?

Przywracanie rzadko pomaga.Chyba że np. coś instalowałeś(może nawet przez przypadek)i to zawala kompa.