Problemy z logowaniem

Otórz od jakiegoś czasu mam problemy z logowaniem

Wypełniam pola login i hasło ,zaznaczam automatyczne logowanie przy każdej wizycie, daję zaloguj i... jestem niezalogowany. Można tak siębawić do ... długo. Bez wyczyszczenia ciasteczek nie da się zalogować.

Póxniej przez jakiśczas jest spokój, aż znowu po np. przejściu z jednego działu do drugiego okazuje się, że jestem wylogowany. I znowu próba zaogowania. i... tak w kółko.

Używam Opery 9.0, zarówno w pracy jak i w domu, pod Widndowsem jak i pod Linuksem. Wszędzie ten sam problem występuje.

(aju) #2

Wina opery.

Czasem mam tak samo, czasem wszystko działa poprawnie.

Pozostaje czekać na opere 9.01 gdzie zostaną poprawione niektóre błędy więc może i ten lub przesiąść się na inna przeglądarkę :frowning:

Na razie od dwóch dni mam spokój z forum i pod operką wszystko działa prawidłowo.

Spróbuj dokładnej reinstalacji tak jak jest w sprawdzonych poradach

aju , sprawdzone porady tyczą sietylko Windowsa, a tego używam tylko w pracy. W domu raczej z innego OSa korzystam.

(Monczkin) #4

Niestety, problem ten występuje także pod FF - schemat działania błędu tak jak u areh

(aju) #5

Mam pytanie: była jakaś aktualizacja forum w przeciągu ostatniego tygodnia?

Bo zauważyłem że forum działa troszkę inaczej. Naprzykład po napisaniu postu strona się nie odświeża (wyświetla się topic sprzed napisania postu).

(adam9870) #6

W ciągu tygodnia to nie wiem.

Ale wiem, że w ciągu jakiś dwóch-trzech była aktualizacja skryptu forum do wersji phpBB 2.0.21.

Ja mam natomiast inny problem. Polega on na tym, tak:

• Wchodzę na forum (powiedzmy rano).

• Jest sporo postów nieprzczytanych to wybieram opcję Oznacz wszystkie fora jako przeczytane.

• Narazie jest ok.

• Teraz jak wejdę do jakiegoś starszego temu (powiedzmy z wczoraj lub dłużej). Albo wezmę żeby zobaczyć posty któregoś usera i są tam posty z np. wczoraj i potem wszystkie fora oznaczają się jakby były nie przeczytane.

Mam Windows XP, oraz korzystam z Mozilli Firefox 1.5.0.4.

adam9870 , czasami mam to samo. A czasami odwrotnie. Nagle, bez zaznaczania czegokolwiek, po prostu wchodząc do jednego dzialu, a później do góry, wszystkio jest zaznaczone jako przeczytane.

(L337 Crew) #8

Każdy tak powinien mieć :stuck_out_tongue:

Po prostu:

wędrując po 'starych' tematach jakby "przestawiło Ci datę oglądania ostatniego topiku",

ponieważ jest ona wcześniejsza niż nowe posty - to te "nowe" są jako nieprzeczytane :stuck_out_tongue:

Przynajmniej ja to tak rozumuję :stuck_out_tongue:

Co do wylogowywania:

na trzech kompach korzystam z forum i w ogóle nie mam żadnych problemów :wink: