Problemy z logowaniem

Otórz od jakiegoś czasu mam problemy z logowaniem

Wypełniam pola login i hasło ,zaznaczam automatyczne logowanie przy każdej wizycie, daję zaloguj i… jestem niezalogowany. Można tak siębawić do … długo. Bez wyczyszczenia ciasteczek nie da się zalogować.

Póxniej przez jakiśczas jest spokój, aż znowu po np. przejściu z jednego działu do drugiego okazuje się, że jestem wylogowany. I znowu próba zaogowania. i… tak w kółko.

Używam Opery 9.0, zarówno w pracy jak i w domu, pod Widndowsem jak i pod Linuksem. Wszędzie ten sam problem występuje.

Wina opery.

Czasem mam tak samo, czasem wszystko działa poprawnie.

Pozostaje czekać na opere 9.01 gdzie zostaną poprawione niektóre błędy więc może i ten lub przesiąść się na inna przeglądarkę :frowning:

Na razie od dwóch dni mam spokój z forum i pod operką wszystko działa prawidłowo.

Spróbuj dokładnej reinstalacji tak jak jest w sprawdzonych poradach

aju , sprawdzone porady tyczą sietylko Windowsa, a tego używam tylko w pracy. W domu raczej z innego OSa korzystam.

Niestety, problem ten występuje także pod FF - schemat działania błędu tak jak u areh

Mam pytanie: była jakaś aktualizacja forum w przeciągu ostatniego tygodnia?

Bo zauważyłem że forum działa troszkę inaczej. Naprzykład po napisaniu postu strona się nie odświeża (wyświetla się topic sprzed napisania postu).

W ciągu tygodnia to nie wiem.

Ale wiem, że w ciągu jakiś dwóch-trzech była aktualizacja skryptu forum do wersji phpBB 2.0.21.

Ja mam natomiast inny problem. Polega on na tym, tak:

  • Wchodzę na forum (powiedzmy rano).

  • Jest sporo postów nieprzczytanych to wybieram opcję Oznacz wszystkie fora jako przeczytane.

  • Narazie jest ok.

  • Teraz jak wejdę do jakiegoś starszego temu (powiedzmy z wczoraj lub dłużej). Albo wezmę żeby zobaczyć posty któregoś usera i są tam posty z np. wczoraj i potem wszystkie fora oznaczają się jakby były nie przeczytane.

Mam Windows XP, oraz korzystam z Mozilli Firefox 1.5.0.4.

adam9870 , czasami mam to samo. A czasami odwrotnie. Nagle, bez zaznaczania czegokolwiek, po prostu wchodząc do jednego dzialu, a później do góry, wszystkio jest zaznaczone jako przeczytane.

Każdy tak powinien mieć :stuck_out_tongue:

Po prostu:

wędrując po ‘starych’ tematach jakby “przestawiło Ci datę oglądania ostatniego topiku”,

ponieważ jest ona wcześniejsza niż nowe posty - to te “nowe” są jako nieprzeczytane :stuck_out_tongue:

Przynajmniej ja to tak rozumuję :stuck_out_tongue:

Co do wylogowywania:

na trzech kompach korzystam z forum i w ogóle nie mam żadnych problemów :wink: