Problemy z mikrofonem usb kamerki LG 270 C


(Typ098) #1

Problem polega na tym, że mikrofon się sprzęgla, buczy. Próbowałem zrobić mnóstwo rzeczy, jednak wszystko kończyło się fiaskiem (grzebię głównie w regulatorze głośności i ze sterownikami samej kamerki od trzech dni). Inny mikrofon działa bardzo dobrze, no przesada - dobrze, bo z nim też miałem problemy ale on jest podpinany pod panel przedni i żeby rozmawiać muszę go trzymać w ręce, jest to duży dyskomfort. Sterownik do zintegrowanej karty muzycznej w ogóle nie wczytuje mikrofonu kamerki (usb), drugi mikrofon wczytuje. proszę o pomoc, bo już brakuje mi pomysłów.

oto próbka dźwięków, które rejestruje mikrofon http://wyslijto.pl/plik/2xi5g6awp4


(xyzzyx) #2

Panel Sterowania>Dźwięk>Nagrywanie>PPM na Mikrofon>Właściwości>Nasłuchiwanie>Nasłuchuj tego urządzenia-nie może być “zaptaszkowane”>Zastosuj>O.k. Tyczy się to w zasadzie każdego mikrofonu, nie tylko sprzężonego z kamerką. Chyba że posługujesz się słuchawkami, wtedy sprzężenie nie powinno występować. Dopiero teraz przesłuchałem twoją “próbkę”(b.długo się ściągało) i wygląda mi to raczej na przydźwięk sieciowy (przyczyną może być uszkodzony ekran kabla) niż sprzężenie. Ale spróbuj tego co napisałem.


(Typ098) #3

nie mam takiej opcji, może dlatego, że posługuję się windowsem xp :expressionless:

tak to wygląda u mnie: http://postimage.org/image/42s852k0h/

jeśli to kabel to warto byłoby sprawdzić kamerkę na innym komputerze


(xyzzyx) #4

-na XP należy wyciszyć mikrofon na odtwarzaniu. Kamerkę jeżeli oczywiście masz na czym, sprawdź. Ten efekt z twojego linka to ewidentny przydźwięk sieciowy (t.z.w. brum). Możesz też podłączyć sprzęt który w innym komputerze działa prawidłowo, wtedy będziesz wiedział wszystko.