Problemy z Monitorem ( monitor gaśnie bez powodu)

Witam serdecznie.

W dniu wczorajszym pojawił się u mnie dosyć dziwny problem z monitorem. Wygląda to tak że włączam komputer - monitor a on za chwilę gaśnie…po prostu robi się czarny. wiec go wyłączam czekam chwile i znowu włączam…wiec chwile się pali a potem zaraz znów się wyłącza…wiec zdążę tylko przeczytać co ktoś napisał na gg… i tak w kółko.Lampka rzecz jasna się świeci sygnalizując że monitor działa? Czy to grafika czy Monitor padł? Proszę o Radę , pozdrawiam serdecznie :slight_smile:

Piotrek243 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

jakiej firmy jest ten monitor jaki model :o

Zepsuty jest monitor - to pewne, podłączyłem inny i problem znika .Sterowniki są okej - karta graficzna jest okej, inny monitor działa Wygląda tak jakby się przegrzewał - działa gdy jest włączony tylko sam pulpit, w momencie uruchomienia internetu czy jakiejś aplikacji zaczyna mrugać i gaśnie, co to może być ? LG L1919S ,pozdrawiam

Ja mam LG flatron M2294d i jestem bardzo zadowolony też se kup takiego

ja się chce dowiedzieć czy on wymaga tylko lekkiej naprawy , czy może jest już do wyrzucenia, o to mi chodzi , czy ktoś sie orientuje co jest grane z tym monitorem

idź do serwisu i się spytaj

pozdro