Problemy z montażem na dvd

Witam wszystkich na forum i serdecznie pozdrawiam!!!Mam pewien problem i niemogę sobie z nim poradzić może ktoś z forumowiczów jest w stanie mi pomóc aby go rozwiązać.Więc tak mój problem polega że bardzo lubię i od dłuższego czasu się interesuję montażem na dvd np.walk z powiedzmy trylogi MATRIXÓW gdzie po montażu w całość powstaje około 30 minutowy film.Zmontowałem tak właśnie mix z trylogi MATRIXÓW oraz WEJŚCIA SMOKA gdzie naprawdę wyszły mixy ogień.Ostatnio robiłem montaż walk z różnych filmów około 10 z St.Segalem i tu mam pewien problem cięcia wyszły extra ale jak np.podoba mi się strzał z łokcia lub półobrotu to powtarzam takie ujęcie zależy ale przeważnie od 3 do 5 razy max i daję przykład 3 razy jest OK a 2 razy słychać na foni na ułamek sekundy ciszę wizja jest OK.Oglądając to na tv i dźwięk jest cały OK niesłychać tych cięć puszczając na kinie domowym gdzie obojętne czy dvd z amplitunerem jest podłączony kablem optycznym czy coaxialnym efekt końcowy zawsze jest ten sam.Wątpię aby coś wspólnego z tym problemem miał sprzęt bo czemu na tym samym sprzęcie chodzi elegancko zmontowane i nagrane na płytę dvd mix MATRIXÓW oraz WEJŚCIA SMOKA.Dla pewności podaję parametry mojego kompa więc tak:płyta główna GIGABYTE już z procesorem AMD Athlon 64 3Gh , karta grafiki to GeForce 6600/256MB DDR , karta dźwiękowa to Audigi 2000 , system operacyjny to WINDOWS XP 2000 , pamięć ram to TwinMOS w dwóch kościach po 1024MB Dual-Channel Kit ale podobno dualu płyta główna mi nie obsługuje.Wszystkie te walki montuję na programie NERO 7.5.1.1 gdzie ma on taki podprogramik jak NERO VISION 4 i w nim montuję to wszystko ponieważ montuje on w pełnym dźwięku dolby digital 5:1 a nie jak np.PINACLE STUDIO powiedzmy wersja programu 10.5 gdzie na amplitunerze pokazuje pełne dolby a dźwięk płynie tylko z głośników centralnego i subofera.Amplituner mam PIONEER model VSX-D714 a odtwarzacz dvd to SONY model DVP-NS730P proszę niepomyśleć sobie że się chwalę sprzętem chociaż nato tak by wyglądało jestem takiego zdania każdy ma to naco go stać !!

Moim zdaniem to wina programu. Jaki masz program?

Witam teraz to już robię to wszystko na programie NERO 7.5.1.1 gdzie jak już wcześniej wspominałem jest w nim podprogramik NERO VISION więc skoro twierdzisz że to wina programu OK niebędę się kłucił gdyż aż tak w technologi komputerowej nie jestem obcykany ale powiedz mi dlasczego na tym samym programie czyli wcześniejszej wersji którą był NERO 7.2.0.3b mix MATRIXÓW oraz WEJŚCIA SMOKA wyszły perfekcyjnie bez żadnych problemów z fonią???!!Jeszcze jedno niewiem coto może oznaczać ale od jakiegoś czasu jak przyjrzę się obrazowi na monitorze obojętne czy będę na necie czy w jakimś programie to obraz na ekranie monitora lekko drży niewiem dlaczego,może to jest przyczyną tego niewiem system jest niestabilny czy jak!!!Proszę o pomoc i dziękuję za odpowiedź w mojej sprawie oraz jeszcze raz pozdrawiam wszystkich forumowiczów na tej stronce! !!