Problemy z myszką :( ..::POMOCY::

Siema :slight_smile: mam myszke a4 tech usb mysz jest nowa ale odrazu mam z nia problem mam nadzieje ze mi pomozecie, a wiec myszka jest podlaczona do portu usb i wszystko jest dobrze myszka dziala bez zarzutow ale po krotkim czasie (okolo 30 minut) pracy w necie lub grania w gry myszka staje w miejsu i musze restartowac komp nie wiem czemu czekam na pomoc z gory WIELKIE DZIEKI :slight_smile:

Scan kompa na szkodniki.

System masz XP z SP2.

Pracujesz na sterach systemowych.

Jaką mysz miałeś wcześniej.

W biosie uaktywniłeś mysz USB a wyłączyłeś PS2

Najpierw usuń oprogramowanie myszy później menadzer urządzeń odinstaluj mysz, restart kompa i niech zainstaluje stery systemowe.

Jak nic zainstaluj nowe stery,nmasz tu:

http://www.a4tech.com/en/download2.asp?CID=5

Dzieki mam wina 98 zeskanowlem kompa nortonem 2004 i jak narazie mysz dziala bo usunol dwa wirusy zobaczymy pozniej dzieki :slight_smile:

No niestety pomylilem sie myszka znowu dzialala 10 minut i zawiecha :(((

W biosie nic nie zmienialem mam wina 98 wydanie drugie prosze pomuzcie :frowning:

A przeinstalowałeś stery jak radził JN??

a msz zainstalowanego infa dla chipsetu plyty glownej ??

A wcześniej pracowałeś na PS2 ,usuń mysz z menadzera urządzeń restart kompa i zobacz.

Użyj nowych sterów.

WIN98 nieraz tak ma jak nic nie da kup przejściówke USB na PS2 i włóż do gniazda PS2 i używaj tego gniazda.

Uszkodzona mysz sprawdz na innym kompie.

Mam stery a wiec nie tego wina mam chipset !

Byłem w serwisie komputerowym tam podlaczyl i dziala mu on ma wina Xp podlaczalem do kumpla ktory ma tez XP i jemu nawet jej nie wykrylo :confused: !

Zrobilem wszystko ci mo poradziliscie i jak narazie myszka dziala uzywam jej juz 15 minut zawsze sie po tym czasie zawieszala ale teraz jeszcze dziala :slight_smile: zobaczymy jak bedzie dziekuje wszystkim bardzo za pomoc :slight_smile:

Na forum nie zamieszczamy takich informacji. Linka do strony domowej możesz zamieścic w profilu.

Jako oT w tym topicu KASACJA.