Problemy z nakładkami na IE

Używałem bardzo długo nakładki Avant Browser, niestety od jakiegoś czasu jak pisze posty na forum to zamienia mi literę z na y i odwrotnie. Wciskanie klawiszy Ctrl+Shift lub Ctrl+Alt+Shift pomaga ale tylko na jednego posta. Przy następnym musze ponownie wciskać. :?

Niestety za bardzo mnie to denerwowało, więc zainstalowałem SlimBrowser, lecz ona, co jakiś czas generuje błędy i się wysypuje. Muszę ja wyłączyć i włączyć spowrotem. Robi to przy edytowaniu postów na forum. :?

Więc zainstalowałem następną. Tym razem Maxthon Browser i ona zachowuje się podobnie, lecz nie ma błędu tylko przestaje działać i musze ją restartować.

Ma ktoś może na to jakąś radę. Kompa mam czystego.

Proszę o ewentualne rozwiązanie problemu. Nie interesuje mnie opcja zmiany przeglądarki. Inne jak IE; Opera; Firefox działają prawidłowo. Problem dotyczy tylko tych nakładek. :frowning:

Moze to problem wtyczek i dodatkow do niej

tu masz sporo wiadomosci dotyczacych nakladki

http://maxthon.tarapages.com/indexpl.php

a nie zmienił ci się układ klawiatury z programisty na maszynisty ??

Jeśli chodzi ci o dodatkowe pluginy to nic takiego nie dodawałem do niej. Jest czysta nakładka i nic wiecej. :?

Nie. Z tymi literami to tylko na Avant. Na innych problem nie występuje. :?

A nie pomoże usunięcie innych języków oprócz “Polski programisty”??

W końcu nie bedzie innego języka do wyboru i nie będziesz musiał go ciągle zmieniać…

Używałem Slim Browsera, ale ciągle się biesiła - nie cierpiał

polskich znaków. A Avant jest przez 1/2 bez zarzutu.

Czyli to raczej nie problem samej nakładki

Tylko problem w tym ze jak by to była wina czegoś innego to występować powinno i na innych nakładkach. No może się myle. Sam już nie wiem. :?

widać problem jest z IE :frowning: może wywalić i od nowa ??

skoro inne

może ich używaj ??

Monczkin na liście jest i przeglaądarka Internet Explorer. :?

Zresztą napisąłem że chcę rozwiązać problem z nakładkami. Wiem doskonale że mogę używać innej przegladarki. Nie daje mi to spokoju. :?

no to kombinujemy :slight_smile:

rozumiem, że masz najnowszą wersję IE :slight_smile:

wywal nakładki (całkowicie) i instal jeszce raz - jeśli to robiłeś…