Problemy z netem dla początkującego

(Jaro Sport) #1

witam Jarek z tej strony mam poważny problem jak dla mnie .posiadam łączę 6 mega ale nie moge z niego wyciągnąc nawet 256 jest to łącze Orange .pomimo wielu prób interwencji w Orange stwierdzili że jest to wina po mojej stronie w ustawieniach komputera .raczej lepszy komp 2 g ramu system XP 250 twardy mam zainstalowane anty wir Panda oraz Terminator sparwere i jakis program Twek optimizer którego nie moge drogą normalną odinstalowac .Połączenie z netem jest wyjątkowo uciążliwe jak napisałem wczesniej po próbie speed test ADSL.cz jest ok 1 m za 3 min połączenia Niewiem co zrobic .Proszę Was o rady .najlepiej napiszcie na adres jaro_sport@wp.pl łatwiej mi odebrac poczte w pracy niż sie łaczyc w domu gdzie już trace cierpliwosc .pozdrawiam Jarek

(Pawel Pieczyrak) #2

To jest internet przewodowy czy bezprzewodowy ?? Jeśli jest bezprzewodowy to być może jest za słaby zasięg aby wyciągnąć taką prędkość.

(Jaro Sport) #3

niestety na łączu Tp ale dostawca jest niby Orange fri dom dałem sie skusic na cene 110 zł i za nic nie cchce hulac

(Jaro Sport) #4

twierdzą ze wina jest po mojej stronie w ustawieniach kompa ale byłem juz 2 razy na erstarcie systemu i net u kogos innego mimo 512 szalał w porównaniu z tym co mam w domu