Problemy z netem dla początkującego

witam Jarek z tej strony mam poważny problem jak dla mnie .posiadam łączę 6 mega ale nie moge z niego wyciągnąc nawet 256 jest to łącze Orange .pomimo wielu prób interwencji w Orange stwierdzili że jest to wina po mojej stronie w ustawieniach komputera .raczej lepszy komp 2 g ramu system XP 250 twardy mam zainstalowane anty wir Panda oraz Terminator sparwere i jakis program Twek optimizer którego nie moge drogą normalną odinstalowac .Połączenie z netem jest wyjątkowo uciążliwe jak napisałem wczesniej po próbie speed test ADSL.cz jest ok 1 m za 3 min połączenia Niewiem co zrobic .Proszę Was o rady .najlepiej napiszcie na adres jaro_sport@wp.pl łatwiej mi odebrac poczte w pracy niż sie łaczyc w domu gdzie już trace cierpliwosc .pozdrawiam Jarek

To jest internet przewodowy czy bezprzewodowy ?? Jeśli jest bezprzewodowy to być może jest za słaby zasięg aby wyciągnąć taką prędkość.

niestety na łączu Tp ale dostawca jest niby Orange fri dom dałem sie skusic na cene 110 zł i za nic nie cchce hulac

twierdzą ze wina jest po mojej stronie w ustawieniach kompa ale byłem juz 2 razy na erstarcie systemu i net u kogos innego mimo 512 szalał w porównaniu z tym co mam w domu