Problemy z obrazem na karcie PCIE

Witam posiadam płytę GIGABYTE GA-EQ45M-S2 http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-eq45m-s2_20/ i mam problem z zintegrowaną kartą graficzną i zamontowałem radeona 2600 pro 256 MB (stary ale na pewno działa bo sprawdzana ) http://cenowarka.pl/sapphire-radeon-hd- … 64089.html Instrukcji do tej płyty głównej w internecie nie znalazłem. Po wyłączeniu grafiki zintegrowanej i wsadzeniu w PCIE grafiki Radeona nie mam obrazu. zupełnie nic. ani na zwykłej ani na tej nowej (z zintegrowaną to ok rozumiem że po wyłączeniu nie działa ale tą z PCIE nie). Może coś źle wyłączyłem ale wtedy powinien być obraz na zintegrowanej przecież. Pomoże mi ktoś rozwiązać ten problem ? :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

P.S dla info , ta karta nie posiada dodatkowego zasilania…

Wyłącz komputer, odłącz od prądu i zresetuj ustawienia biosu poprzez wyciągnięci (na kilka minut) baterii lub zworkami Clear CMOS.

Włóż kartę graficzną do komputer, podłącz komputer do prądu i uruchom, jeśli się uruchomi to wejdź do biosu i przywróć ustawienia domyślne (Load Defaults).

Próbowałem to już wcześniej zrobić i nic nie zmieniło . a jesli nie ma sie obrazu to ciężko to zrobić. może aktualizacja biosu coś zmieni ??

gregory541 , instrukcję do swojej płyty głównej (wersja angielska) masz do pobrania na stronie Gigabyte (do której podałeś linka). Musisz tylko przejść do zakładki “Do pobrania” a następnie w polu “Typ pliku do pobrania” wybrać z listy rozwijanej “Instrukcja”. Najprawdopodobniej będzie to ostatni plik w tabelce.

pobrałem tylko ogólnie mówiąc nic nowego ona mi nie pokazała. :slight_smile: nie zrobiłem chyba żadnego błędu.

gregory541 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

wszystko to wina gniazda DVI od monitora , na przejściówce i kablu D-SUB obraz się pojawił

pozdrawiam i dziekuje

KONIEC TEMATU